Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Birinin Kuma Gömüldüğünü Görmek

Rüyada birinin kuma gömüldüğünü görmek neyi anlatır?

Rüyamda Arkadaşım Beni Boğdu. Rüyamda bir denizin kum olan kısımlarındayız. Çete üyeleri çocuğun birini kuma gömüyor ve çocuk çıkamıyor. Ardından ”yardım edeni öldürürüz” diyorlar. Ben de hemen yardım ediyorum ve oradan koşarak kaçıyorum.

Arkama baktığımda arkadaşım beni kovalıyor. Yakalıyor ve özür diliyor derken o beni tam boğmak üzereyken ben onu suya batırıyorum. Çete üyelerinden başkaları geliyor ve beraber beni boğuyorlar. (çete üyeleri keselim derken arkadaşım insaflıca boğalım diyor) Sizce bunun anlamı nedir ? Önceki gün de bu rüyanın benzerini gördüm.

Kimden: Nymria
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz:
Anahtar kelimeler: boğulmak,rüya, çete üyeleri

Rüyada birinin kuma gömülmesi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızda kurgu hatası ya da eksikliği var. ( Bu anlamsızlık ya da saçmalık manasında değil ) Rüyada boğulmak, boğulduğunu görmek gerçek yaşamın zorlukları ve engeller hakkında mesaj verir. Rüyada birinin sizi boğduğunu görmek duygularınızı gizli tuttuğunuzu; korku, aşk ve kızgınlıklarını açıklayamadığını ifade eder. Bakınız boğulmak sayfası.

“Rüyada Birinin Kuma Gömüldüğünü Görmek” için bir yanıt

Rüyada mezara inen birini görmek neyi anlatır
Annem rüyasında nişanlı kız torununun tanımadığı bir cenazeyi kucağına alıp, mezara inip onu kabre koyduğunu, kıbleye doğru döndürdüğünü görmüş, bu ne anlama gelir yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir