Rüyada Birinin Ölmeden Kefenlendiğini Görmek

Rüyada birinin ölmeden kefenlenip ve tabuta konması neye işarettir?

Rüyamda 3 yaşındaki kız yeğenimi ölmeden kefenlendiğini ve tabuta konulduğunu gördüm. şuan ki ruh halim her şeyden sıkılıyorum. ne olur acil cevap verirseniz mutlu olurum rüya beni çok huzursuz etti çünkü . 29, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada birinin ölmeden kefenlendiğini ve tabuta konduğunu görmek yorumu

Rüyada ölmemiş birini kefenlemek veya birinin diri diri kefenlendiğini görmek makbul değildir ve rüya sahibi kişinin iş ya da sosyal yaşamında tanıdığı, dürüst davranışlar sergileyen, çoğu zaman gayri ciddi hareketlerde bulunan ve bu yüzden yakın zamanda bir sorun yaşanmasına sebep olan biriyle mecburi olarak bir araya gelmeye veya beraber bir şey yapmak zorunda kalmaya işaret eder.

Rüyada tabut görülmesi ana rahmini ifade eder, yani insanın kendini güvende hissetmek arzusunu temsil eder. Bunun yanı sıra ölüm korkusunu da gösterir. Rüyada tabutta ölmemiş birisini görmek rüyayı gören insanın dünya malına fazlasıyla düşkün olup ve iman gücünün zayıflamış olduğuna yorumlanır. Para ve maddi güce aşırı önem verildiğini, manevi bakımdan sefil bir yaşam sürüldüğünü temsil eder. Rüyada canlı birini tabuta koymak rüya sahibini keder duyacağı bir haber alacağına, maddi açıdan yaşadığı büyük bolluğun sona ereceğine ve kişinin elindeki mal ve mülkünü kaybedeceğine yorulur.

“Rüyada Birinin Ölmeden Kefenlendiğini Görmek” hakkında 4 yorum

  1. Merhaba, rüyamı pek detaylı hatırlamıyorum ama etkisinde kaldığım aklımdan çıkmayan görüntüler var, şöyle ki rüyamda kefene sarılmış biri yüzü gözükmüyor, kadın mı erkek mi bilmiyorum kefenin ucundan bağlanmış asılmış, yanında biri yukarıdan akan bir çeşmeden bir kaba su alıp o kişinin üstüne atıyordu, kefenin üstünden sözde onu yıkıyordu, o akan su bir anda bitiyor “o su temiz abdestli suydu” diyor, bende başka akan çeşmeden su veriyorum “ne olacak ki” diyorum bununla devam et, sonrasını hatırlamıyorum.

  2. Annenin diri diri gömülmesi
    Ben 15 yasindayim, rüyamda annemi diri diri gomuyorlardi, ben cok uzuluyodum ama uzun zaman gectikten sonra annem olmemis ve yanimiza geliyordu, lutfen cevaplayin.

  3. Merhabalar. Bn de 4 yasindaki kizimi kefenlenmis olarak görďüm, yuzu açik görünüyor, benimle de konustu. Agliyorum tabi ben de. Koydular mezara, kapattilar. Sonra aksam bir tane erkek gelip cikardi onu. Kizim yasiyordu. Yorum yaparsaniz cok sevinirim. Uykularim kacti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir