Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Birinin Ölmesi

Rüyada birinin ölmesi ne demek?

Merhaba, Beni oldukça korkutan bir rüya gördüm, yorumlamanızı rica ediyorum. Rüyamda annemle birlikte ormanın içinde tahta bir kulübede yaşıyoruz. Ortaçağ gibi oldukça eski bir zamandayız. Üzerimizdeki kıyafetler o dönemlere ait gibi, eski kıyafetler. Günlük rutin işleri yapıyoruz, evin arka ve ön kapıları açık, sonra arka kapının oradan altı yedi tane kahverengi ve gri kurt eve yaklaşıyor, görüyorum. Anneme söylüyorum, çok normal bir şeymiş gibi işine devam edip, korkma kaç diyor.

Arka kapıyı kapatmaya çalışıyorum ama yetişemiyorum, arkamı dönüp hızla kaçmaya başlıyorum, evin çevresinde dolanırken bir ara arkama bakıyorum, sadece bir tane kahverengi kurt beni kovalıyor, diğerlerini göremiyorum, ben kaçmaya devam ediyorum. Annem hala evin içinde, ona saldırmıyorlar, çok sakin eve doğru koş diye bağırıyor, ben ev nerede bulamıyorum diye çıkışıyorum, sonra görüp eve yöneliyorum. Evin kapısına yaklaştığımda kurdu göremiyorum, beni kovalayanın artık kurt değil onun yerine sarışın güzel mavi gözlü bir kız çocuğu olduğunu fark ediyorum, diğer göremediğim kurtlar kızlı erkekli küçük çocuklara dönüşmüş, kızın da beni kovalayan kurt olduğunu anlıyorum, diğer çocuklar kaçıyorlar.

Ben kızı yakalıyorum. Masummuş gibi beni öldürmeyin falan diyor, bense hiç güvenmiyorum, sanki şeytanmış gibi hissediyorum, annemi çağırıyorum. Anneme bu kız çok tehlikeli, bize zarar verecek, bunu öldürmemiz ve öldüğünden emin olmamız lazım diyorum, öleceğini anlayınca masumluğu gidiyor, suratının şekli değişiyor, korkunç oluyor.

Annem bıçağı üç kez kalbine vuruyor, sonra kulübeye giriyor, ben son bir kez bakmak istiyorum, öldüğünü sanarken birden gözlerini kocaman korkunç bir biçimde açıyor, o anda uyandım. Acayip korktum, yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada birinin öldüğünü görmek tabiri

Rüyanız, gerçek yaşamınızda bazı kuşkular, korkular, endişeler taşıdığınızı ancak bu endişelerinizin yersiz olduğunu ifade etmektedir. Eğer endişeleriniz, bir dostunuz veya arkadaşınız hakkındaki kuşkularınızdan kaynaklanıyorsa bunu araştırıp, açığa çıkartıp, yersiz olduğunu görüp, rahatlamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir