Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Birinin Sana Sarıldığını Görmek

Rüyada Birinin Sana Sarılması Neye İşaret Eder?

Benim babam 3 yıl önce vefat etti, kendisi henüz 55 yaşında idi ve onu kanserden kaybettik. Birden bire ortaya çıktı ve ilerlemiş safhada imiş, kurtaramadık. Onu önceleri hemen hemen her gün rüyalarında görürdüm ama son zamanlarda iyice seyrek görmeye başladım, onu çok özlüyorum.

Rüyamda rahmetli babam bir kamyonet kullanıyordu (gerçekte kendisi memur idi). Kamyonetle bizim fakültenin kapısına kadar gelmiş, aracın kapısında beni bekliyordu. Ona koştum, babam bana sıkı sıkıya sarıldı “sana bir müjdem var, haydi hemen gecikmeden gidelim” dedi. Bende babama “buraya kadar nasıl geldin? seni üniversitenin içine nasıl soktular” dedim. Babam da bana “ben istedim mi yaparım” dedi.

Arabaya bindik, beni bir apartmana götürdü, asansörle yukarı çıktık, sanırım 2 veya 3. kat bir daireye girdik, bana “bu daire senin, mezuniyet hediyesi olarak aldık, beğendin mi” dedi. Rüyamda sevinçten nasıl ağladığımı bilemezsiniz. Rüyamı yorumlarsanız mutlu olurum. 23 yaşında üniversite son öğrencisi bekar kızım.

Rüyada Birinin Sana Sarıldığını Görmek Nasıl Yorumlanır?

Sevgili Yasemin, hemen söylemeliyim ki gördüğün rüya hayırlara işaret olup, hakkında bir çok değerli mesaj vermektedir. Lütfen ilk önce ölen babayı rüyada görmek sayfasını dikkatle oku, sayfada anlatıldığı gibi rahmetli babayı görmek kişinin babasında aldığı yüce değerleri temsil eder.

Rüyada kamyonet görülmesi bir taahhüt vermeden önce bazı konu veya durumları yeniden gözden geçirmek gerektiğini işaret eder. Babanın kamyonet ile seni almaya gelmesi ise gözden geçirmen gereken konunun önemini vurgulamaktadır.

Rüyada birine sarılmak veya birinin sana sarıldığını görmek ya da ölen birinin sana sarılması konuları rüyada sarılmak sayfasında anlatılmıştır. Aynı şeyleri tekrar yazıp bilgi kirliliğine yol açmamak için o sayfayı okumanı rica ediyorum.

Rüyada asansöre binmek başlangıçtır, başlamayı temsil eder, bir şeyi ya da işi başarabilmek, tamamlamak için başlamak gerekir. Rüyada asansöre binmek başarının işaretidir. Asansöre bindiğini gören iş hayatında yükselecek, bol miktarda para kazanacak şeklinde yorumlanır.

Sonuç olarak gördüğün rüya uyanık hayatında bazı şeylere dikkat ettiğin takdirde geleceğinin aydınlık, mutlu ve huzurlu olacağını anlatmaktadır.

“Rüyada Birinin Sana Sarıldığını Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda geniş ve guzel bir ev alıyorum içinde yerleşmeye başladım çiçeklerle doldurdum evimi sonra banyonun kapısını açtığımda annemi gordum ama korktum oda azıcık korktu benden dolayı sonra annemin ayakları islandı çünkü ben çiçekleri sulamişti. Ondan sonra korkudan uyandım anlamadım neden korkmuş gıbı uyandım

Ruyamda geniş ve guzel bir ev alıyorum içinde yerleşmeye başladım çiçeklerle doldurdum evimi sonra banyonun kapısını açtığımda annemi gordum ama korktum oda azıcık korktu benden dolayı sonra annemin ayakları islandı çünkü ben çiçekleri sulamişti. Ondan sonra korkudan uyandım anlamadım neden korkmuş gıbı uyandım (annem yasıyor hayatta allaha şükür )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir