Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Birinin Sarılması

Rüyada Birinin Sarıldığını Görmek Neye İşaret?

Merhaba. Rüyamda eski sevgilim ve onun ailesi ile bir pikniğe gidiyorduk. Piknik yerinde ortaya çok güzel bir sofra kuruyorduk. Bütün ailesi oradaydı ve yemekte hep beraber oturup bizim ayrılık konumuzu konuşuyorduk. Eski sevgilim ile ben sofrada tartışıyorduk , ailesinden biri bana sarılıyordu ve sofradan uzaklaştırıyordu, bizi barıştırmaya uğraşıyordu.

Bizi barıştırmak için bayağı zaman harcadılar, “bakın yazıktır, birbirinize ne kadar güzel yakışıyorsunuz, gelin etmeyin, ayrılmayın” dediler. Eski sevgilim ise onlara ayrılma sebeplerini anlatıp, üzülüyordu, sanki gözlerinin dolduğunu hatırlıyorum. Sonra birden sofradaki cam sürahiye yumruk atıp, sürahiyi paramparça kırıyordu. O anda uyandım ? Sizce bu rüya ne anlama geliyor ?

Rüyada Birinin Sarılması Nasıl Yorumlanır?

Demet merhaba, bilindiği üzere eski sevgiliyi rüyada görmek tüm dünyada en sık görülen evrensel bir rüyadır ve bu konuda detaylı açıklama eski sevgili rüya tabiri sayfasında yer almaktadır, lütfen inceleyinEski sevgilinin ailesini rüyada görmek ise rüya sahibinin gerçek yaşamda bazı durumlar karşısında bir güven sorunu yaşadığını, sığınabileceği bir yer, güvenebileceği bir dost ya da arkadaş aradığını temsil eder.

Rüyada pikniğe gittiğini görmek rüya sahibi insanın hayatta sadelikten hoşlanan, neşeli ve huzurlu ev hayatını tercih eden yapıda bir insan olduğunu ifade eder. Piknikte kurulan sofra ise rüyayı görenin ananelerine bağlı, güçlü aile bağlarına sahip yönü olduğunu ve bu özelliği ile her zaman mutlu olmayı başaracağını temsil eder. Eski sevgilin ile tartışman ise iç dünyanda bazı fırtınalar koptuğuna, büyük ihtimalle bir iç çatışma yaşadığına delalettir.

Rüyada birisinin size sarıldığını görmüş olmanız aslında reel yaşamda kendinizi emniyette hissetmediğinizi ve güven ihtiyacını içinde olduğunuzu anlatmaktadır.

Rüyada sürahi görmek rüyayı gören kişi hakkında masumiyet, bekaret ve bereketi temsil ederken eski sevgilinin cam sürahiyi kırması ise aslında onun seni reel yaşamda ne kadar üzdüğünün, seni ne kadar kırdığının ifadesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir