Rüyada Birinin Sesini Duymak

Rüyada birinin sesini duymak neye delalettir?

3 aylık evliyim ben, her şeyden korkuyorum ve tuhaf tuhaf rüyalar görüyorum, sabah eşim uyanıp işe gitmiş uyandığımda yanımda yoktu, bende tekrardan uyudum, rüyamda ev sahibimizle oturuyordum, sonra hafiften sesler duymaya başladım, önce sesin başka bir yerden geldiğini düşündüm, sonra durup dikkatlice dinleyince sesin sadece benim kulaklarımda yankılandığını anladım.

Derinden bir ses bana “gel bana, bana o emaneti bırakan sen değil miydin” diyordu, korkudan bir şey söyleyemiyordum, aynı sözler birkaç kez tekrarlandı sonra korkudan bağırarak uyandım. Düşündüm düşündüm ama kimseye bir emanet bırakmadım, bana yardım ederseniz çok memnun olurum, çok teşekkürler iyi çalışmalar.

Kimden: ayşegül
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:evli
Anahtar kelimeler: af
Şu anki ruh haliniz: korkulu

Rüyada birinin sesini duymak neye yorumlanır?

Ayşegül selam,

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda içinizdeki iyi ve kötü yanların çatışmasını simgeler. Duyulan ses iyi mesaj veriyorsa içinizdeki iyi tarafın etkin, kötü ses, inleme, haykırma, çığlık gibi ses ise içinizdeki karanlık, uğursuz tarafın etkin olduğunu gösterir.  Bu arada sakin kafa ile emanet ile ne kast edildiğini araştırmanız lazımdır.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir