Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Birinin Yaralandığını Görmek

Rüyada birinin yaralandığını görmek ne demektir?

Rüyamda hoşlandığım kişi basketbol oynuyordu, bir anda düştü ve yere yığıldı. İlk önce yanına gidip gitmemekte kararsız kaldım, ayağa kalkmadı ve başına insanlar toplanmaya başladı. Bende endişelendim ve oraya gittim, kalabalığı yarıp yanına gittim, . kolunda kanama vardı, kan akıyordu ama kan gibi de değildi, başından da yaralanmıştı ama oradan da su gibi bir şey akıyordu. Birbirimize baktık ve ben ağlamaklı bakıyordum.

Beni gördüğünde kalkmaya çalıştı ama yapamadı, arkadan da birisi bana ona sevgini belli ediyorsun gibi bir şey söyledi ve onu kaldırıp götürdüler. Sonra başında bandaj vardı ve yüzüme bile bakmadı, birbirimizi takmadan, yürürken birbirimizin önüne geçerek uzaklaşmaya çalışarak evlerimize gittik.

Rüyada birinin yaralandığını görmek yorumu

Semra merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamında adeta bir hayal aleminde yaşadığınızı, boş hayaller peşinde koşup, gereksiz zaman harcadığınızı işaret etmektedir. Rüyada birinin yaralandığını görmek konusunda geniş açıklama yaralanmak rüya tabiri sayfasında yer almaktadır.

“Rüyada Birinin Yaralandığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda sevdiğim kişinin yüksek bi yerden düştüğünü gördüm sol ayağının yaralandığını gördüm ama yarasından kan akmıyordu

Ne manaya geliyor?

rüyada sevdiğim kişi yaralanmıştı nasıl yaralandığını tam hatrılamıyorum ama ambulansla hastaneye götürüyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir