Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Birisini Gömmek

Rüyada birisini gömdüğünü görmek ne demek?

Rüyamda dedem ile birini gömüyorduk. Boş bir dükkanın arkandaki rafların altına gömüyorduk. Ertesi gün oraya gittiğimizde orada fındık satan birinin dükkan açtığını gördük. İçeri girip ölünün yerine baktık, dedem ölüyü elinden tutarak çıkardı genç bir kadındı. Biraz hüzünlendikten sonra tekrar yerine koyduk ama ben ölüye dokunup dokunmadığımı hatırlamıyorum. Dükkandan çıkarken fındıklara baktık 1-2 tanesini kabuklarını soyup yedik. Fındıklar çok iri ve de güzeldi.

Dedem dışarı çıktı bende avucuma biraz fındık alarak cebimdeki bozuk paraları kendisine uzattım 75 krş. para aldı, diğerini bıraktı ve “akıl mantık işimi diye bağırdı” bende şaşkın bir şekilde hakkını alması için parayı uzattığımı söyledim, satıcı bana bağırmadığını söyliyerek özür diler gibi gönlümü hoş tuttu.
Daha sonra ben, babam ve kardeşim taziyeye gidecektik, arabada babam bana geç uyanıyorum diye fırça attı. Kardeşimde kendini övüp beni biraz karaladı. Ancak doğru olan benim erken kalktığım, kardeşimin geç kalktığıydı. sadece o gün o benden biraz önce kalkmıştı. taziye yeri bir parktaydı insanlar ayakta sohbet halindeydi yani pek bir taziye havası da yoktu. Saygılarımla.

Rüyada birisini gömmek tabiri

Rüyanız gerçek yaşamda bilinçaltınızda bazı korkularınız olduğunu gösterirken bu korkularınızdan kaynaklanan bazı iletişim zorlukları yaşadığınızı, kendinizi ifade etmekte bazı sorunlar çektiğinizi, insanların sizi anlamadığını düşündüğünüzü işaret etmektedir.

“Rüyada Birisini Gömmek” için bir yanıt

Köydeyiz. Babam siyah yeni araba almış, 1 sokak öteye çektikleri arabayı almaya gittim, anahtarı ablamın elinden aldım. Bir gittim ki arabayla birlikte bir kaç tabut gömmüşler oraya. Gittim konuştum “bu bizim arabamız, babam yeni aldı, çıkarın gömdüğünüz yerden” dedim. 2 taze tabut çıkardılar, arabayı çıkaramadan uyandım. Hocam anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir