Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Birisinin Kafasını Kesmek

Rüyada birisinin kafasını kesmek neye delalettir?

Öncelikle herkese merhaba; Rüyamda kuzenlerim benim bilgisayarımın başında oyun oynuyorlardı sonra parkelerin altından gelen şiddetli darbelerle salona kaçtılar, elime hemen keskin bir şey aldım, parkeleri kaldırmaya hazırlandım.

Anneannem “altında bir şey yoktur” dedi dinlemeyip hemen kaldırdım, sonra bir insan mı desem yaratık mı desem öyle bir şey çıktı, dümdüz yatıyordu ve bana doğru geldi kafasından tutup boğazından kafasını kestim ve hiç kan akmadı, kafası koptu. Çok dehşet bir rüyaydı. Rica etsem söyler misiniz rüyada kafa kesmek, birinin kafasını kesmek ne demektir. Orhan.

Rüyada birinin kafasını kesmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kafa kesmekinsan kafası kesmekbirinin kafasını kestiğini görmek, uyanık hayatınızda kimi şeylerin sorunsuz olarak  istediğiniz gibi gitmiyor olduğunu gösterirken buna birinin ya da birilerinin sebep olduğunu düşündüğünü işaret eder. Bu tür rüyalar hedefine yaklaşmakta ancak sürekli erteleme durumunda olan kişilerde çok sık olarak görülmektedir ve gecikmede kendi hatalarından ziyade başkalarını suçlama psikolojisi ağır bastığına yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir