Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Biriyle Dövüşmek

Rüyada Biriyle Dövüştüğünü Görmek Neye Çıkar?

Merhaba, 4 senedir sitenizi takip ediyorum ve ilginç rüyalarımı size gönderiyorum. Yorumlarınızdan oldukça memnunum. Umarım bu işe her zaman devam edersiniz. Diğer birçok sitenin aksine gerçekçi yorumlara sahipsiniz. Ben 24 yaşında, bekar, iş arayan ve kendini aşk hayatında mutsuz hisseden bir kadınım. Sevdiğim biri var ama birlikte değiliz.

Rüyamda evin birinci katında beyaz gömlek, siyah ince kravat ve siyah kumaş pantolon (ajan gibi) kumral bir erkekle dövüşüyorum. Olduğumuz odada gündüz olmasına rağmen perdeler kapalıydı. Bu erkeğin yüzü biraz da sevdiğim kişiyi andırıyordu. Söz konusu kişinin eline susturuculu bir tabanca vardı. Beni öldürmek niyetindeymiş. Onunla dövüşürken kendisinin uzaydan geldiğini, insan formuna bürünen bir varlık olduğunun bilincindeydim.

Bir süre arbede yaşadıktan sonra ikimiz karşılıklı olarak yere düştük. Susturuculu silah benim yanıma düşmüştü. Silahı aldım ona doğrulttum ve ateş ettim ancak içinde mermi olmadığı için sadece o “klik” sesini duydum. O hüzünle dururken karşımdaki erkeği bir anda yerde yatarken gördüm. Alnının kenarlarından kan akmış, gövdesinden vurulmuş ve terlemiş şekilde yatıyordu. O esnada birden bu halde görünce hemen yanına gittim elini tuttum ve o anda aslında ona aşık olduğumu fark ettim. Ona duygularımı itiraf ettim. “Aslında her zaman seni çok sevdim, için rahat olsun, senden hiçbir zaman nefret etmedim” dedim. Bana gözleriyle karşılık verdi ve o anda onun da beni seviyor olduğunu fark ettim bakışlarından. Ben o itirafı yapınca yüzüne huzur, rahatlama ifadesi geldi. “Dayan, seni buradan kurtaracağım.” dedim ve odanın içinde etrafa bakınırken yatakta uyuyan avukat arkadaşımı gördüm. Hemen onu uyandırdıktan sonra kendim rüyadan uyandım.

Rüyada Biriyle Dövüşmek Tabiri

Değerli okurum, öncelikle sitemiz hakkında düşünceleriniz için teşekkür ederim. Sizin gibi güzel Türkçe kullanan arkadaşlara yardımcı olmak bize ayrıca huzur veriyor. Rüyada biriyle dövüştüğünü görmek, rüyada dövüşmek sayfasında anlatıldığı gibi  bireysellik, göze çarpma, inanç, farklılık konularında mesaj vermektedir ve dövüşülen kişi bu anlamı açıklar.

Siz rüyanızda sevdiğiniz kişiyi andıran bir erkekle dövüşüyorsunuz (rüyada belki de o), bir de onun uzaydan geldiğini biliyorsunuz. Bu bilgiler ışığında rüyanız sevdiğiniz kişi ile ilişkinizin elinizde olmayan bazı dış koşullar tarafından yönetildiğini, ilişkinizin dilediğiniz yönde gelişmediğini anlatmakta, onu çok sevmenize, ona çok fazla değer vermenize karşılık bazı şartlar yüzünden bir araya gelemediğinizi belirtmektedir. Ancak rüyanın son söylediği şey büyük ihtimalle onunda size karşı sevgisi var.

“Rüyada Biriyle Dövüşmek” için bir yanıt

Merhaba ben kadriye, size gördüğüm rüya hakkında bilgi vermek istiyorum, çünkü ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum ve sizin sitenizi takip ediyor yaptığınız yorumları beğeniyorum
. Ben 2 ay önce sevgilimdwn ayrıldım fakat onu hala seviyorum ve sürekli olarak onu rüyalarımda değişik şekillerde görüyorum. Beni vurmak isteyen kişilerin elinden kaçıp sevdiğim adama gidip ondan beni kurtarmasını yoksa beni vuracaklarını söylüyorum bunları anlatırken silahla vurulup onun kucağına doğru düşüyorum, sizce bu rüya nasıl yorumlanır merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir