Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Biriyle Evlenmek

Rüyada Biriyle Evlendiğini Görmek Neye Delalet?

Ben gerçekte bekar kızım, rüyamda biriyle evlendiğimi görüyorum ama nikah yok, kendi aramızda evlenmişiz (beraber yaşamak değil, evliyiz ama nikah yokmuş). Gidip kaynanamın ellerini öpüyorum ve kaynanam bir para kesesi içinde bir sürü altın veriyor bana.

Sonra evimde iki tane hizmetçim varmış, biri evi süpürüyor diğeri yemek işlerine bakıyormuş. Kaynanam ve kayınpederim bize yemeğe geliyormuş, gelirken taze tutulmuş hamsi getiriyorlar. Kayınpederim “bak kızım bunları bu sabah kendim tuttum, hizmetçiye söyle bunları pişirsin” dedi. Bende “ama baba, sizin için çok güzel yemekler hazırlandı, hamsiyi başka zaman pişirsek” diyorum. Kaynanam çok iyi bir insanmış ve beni çok seviyormuş, kayınpederime dönüp “kız doğru söylüyor, bırak şimdi hamsiyi” diyor.

Daha sonra kocamın amcası, dayısı, halası ve onların eşleri, çocukları da geliyor ama kocam kim hala bilmiyorum. Kaynanama kocam kim, oğlunuz ne iş yapar” diye sormaya utanıyorum. Hep beraber kalabalık bir şekilde yemek yiyoruz. Yemek sırasında “keşke annemler de burada olsaydı” diyorum. İşte böyle saçma bir rüya gördüm. Sizce bu ne demektir? Teşekkür ederim.

Rüyada Biriyle Evlenmek Tabiri Nedir?

Nimet merhaba, rüyanı detaylı bir şekilde anlatmışsın ama verdiğin bilgiler çok eksik. Sadece bekar bir kız olduğunu biliyoruz. Yaşın, işin, evlilik ve evlenmek konusunda beklentilerin hakkında bilgi yok. Eğer gerçek hayatında evlilik konusunu kafana çok takıyorsan ya da evde kalmak gibi bir korku içerisindeysen o zaman bu rüya birinci tür rüya gurubuna girer ve yorumlanmaz, sadece kafana takılan konun yansımasını gösterir.

Eğer evlenmek konusu kafanı fazlasıyla meşgul etmiyorsa o zaman bu rüya gerçek hayatında önemli bir kişisel gelişim içerisinde olduğunu gösterir, bakınız rüyada evlenmek sayfası.

Gördüğün rüyada; nikah, kaynana, kayınpeder, hamsi, hizmetçi, kalabalık yemek yemek gibi unsurlar geçmekte. Dilersen bunların manasını sitede araştırıp, bazı mesajlara ulaşabilirsin.

“Rüyada Biriyle Evlenmek” için bir yanıt

Merhaba bn rüyamda abimin arkadaşıyla evlendiğimi gördüm ama düğün fln yok sadece dini nikah ama önce hiçbir sorun yokken daha sonra erkek arkadasimi hatırlayıp ağlamaya başlıyorum ve tekrar kendi evime dönüp anneme boşanmak istedigimi soyluyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir