Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bisiklet İle Okula Gittiğini Görmek

Rüyada bisiklet ile okula gitmek ne demek?

Ruyadan simdi kalktim, moralim çok bozuk. Rüyamda okula gidiyordum bisikletimle, Okuluma gidiyorum sonra sinifa giriyorum, aradan 10 dk geciyor sinifta ve okulda kargasa basliyordu.

Herkes “acaba noluyor” diyordu kapidan dışarı bakiyorlar, teroristlerin hepsi bütün siniftaki cocukları olduruyordu, sıra bizim sinifa geliyordu. “Tufek var, mermisi nerede” diye soruyorum. Duvarin dibinde siyah poseti gösteriyordu sinifta bir ogrenci. Tam posete egiliyordum kapidan yüzü gozu kapalı terorist girip tarama basliyordu etrafi, bende ogretmenler masasina yakındim, hemen altına saklaniyordum ama olduruyorlardi beni sanirim. Ilk kez ölümü tattim rüyamda tabiri nedir acaba. burak tarafından 12.01.2013 / 13:07 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada bisikletle okula gittiğini görmek tabiri

Sevgili Burak, rüyanı güzel güzel anlatmışsın ancak en önemli şeyleri yazmamışsın. Gerçek hayatında öğrenci misin, yaşın kaç? ve hakkında diğer bilgiler; endişelerin, korkuların, umutların nedir? Lütfen bu bilgileri aşağıdaki yorum alanına ekler misin? Rüyanın unsurları: bisiklet, okula gitmek, kargaşa, teröristler, tüfek, mermi. Bu rüya hakkında rüyada bisiklet görmek sayfası ilgini çekebilir.

“Rüyada Bisiklet İle Okula Gittiğini Görmek” için 2 yanıt

İlgilendiğiniz için teşekkür ediyorum. Öğrenciyim 22 yaşımdayım . Endişelerim her zaman gelecek kaygısı beni ne bekliyorum diye düşünürüm ( üni hayatı ve sonrası vs ) korkularım fazla yoktur olsa bile unuturum , korkunç veya korkulacak birşey yaşayana kadar. Umutlarım çok başarılı olup yüksek mevkilere çıkmak otoriter sahibi olmak .

Burak selam, rüyanda bisikletle okula gitmen okul hayatı ya da eğitimin ile ilgili bazı sorunların olduğunu ve bunları kendi başına çözmeye çalıştığını, çözeceğini temsil ederken, okulu basan teröristler aslında senin yaşadığın hayal kırıklıklarını temsil etmektedir. Rüyada öldüğünü görmek ise gerçek hayatında bazı endişelerden ancak ilgili konularda yeniden başlangıç yaparak kurtulacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir