Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Bisiklet Lastiği Görmek

Rüyada bisiklet lastiği görmek neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda yeni ya da eski olduğundan, bana ait olup olmadığından da emin olmadığım bir bisikletin lastiğini onardım ve binmeden götürdüm, birine teslim ettim.

Bir müddet sonra o kişinin götürdüğü bisikletin lastiğinin yerinden çıktığını gördüm. (İnanılmaz bir kaygı belirtisi ve tepki gösterdiğimi anımsıyorum). Tekrar o kişinin elinden bisikleti alarak onardım ve düz yolda binmeden sakince ilerlemeye devam ettim. Bu ne demek? Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Saygılarımla. Gönderen Ozan. Rüyanın unsurları: bisiklet lastiği, lastik tamiri, bisiklet onarmak.

Rüyada bisiklet lastiği görmek nasıl yorumlanır?

Ozan Merhaba, rüyanız iki mesaj vermektedir.

Birincisi, şu anda kimi sıkıntılar çekmektesiniz ancak bunlar yakında bitiyor.

İkincisi, şu anda düşüncelerinizi çevrenizdekilere kabul ettirmekte zorluk çekiyorsunuz ancak birkaç denemeden sonra bu konuda başarılı olacaksınız. Bu konuda rüyada bisiklet görmek rüya tabiri sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Bisiklet Lastiği Görmek” için bir yanıt

Saygılar ve selamlar. Ben size yine bir rüya yorumlamanız için başvurdum. Yorumlayabilirseniz sevinirim.
Rüyamda kendimi normalde hiç bilmediğim bir yerde hatta cadde ya da yol diyebileceğimiz bir yerde buluyorum. Ancak orada bayağı kar yağmış oluyor. Bir yere gitmem gerekiyor ama ayağımın kayıp düşmekten endişe ettiğimden bir araç arıyorum. Tam o esnada bir amca bisikletini bana veriyor ve kar olmayan ıslak yolda sürüyorum. Yokuş aşağı olduğu için zorlanmıyorum. Sonra bir yerden sağa dönüyorum. Bisikletten inip giriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir