Rüyada Bisiklet, Otobüs Ve Alyans Görmek

Rüyada bisiklet, otobüs ve alyans görmek ne demek?

Rüyamda zorlukla bazen hızlı bazen zorlanarak bisiklet sürüyordum. Bu bisiklet bazen bir otobüs oluyordu. Rüyamın sonunda sağ yüzük parmağımda bir alyans gördüm iş yerinden arkadaşlarım “nisanlandın mı” diye tebrik ettiler. Yanımda babam vardı. Sanki babamın haberi yokmuş gibiydi. Ayrıca bayrak gördüm, akan bir nehirde kocaman yine bir Türk bayrağı gördüm. Ne anlama geliyor lütfen? Saygılarımla Birgül

Rüyada bisiklet, otobüs ve alyans görmek yorumu

Rüyanız, gerçek yaşamınızda sorunlarınızı kendi başınıza çözme gücüne sahip olduğunuzu ve çözeceğinizi simgelerken (bakınız rüyada bisiklet sürmek tabiri) yakında katılacağınız bir toplantı sonucu sosyal yaşamınızda olumlu gelişmeler olacağını eğer bekar iseniz bilinçaltınızdaki evlilik düşüncenizin yüzeye çıkarak o yönde gelişmeler yaşayacağınızı işaret etmektedir.

Bayrak konusunda yazdığınız bilgilerden bir yorum yapamıyorum. daha fazla detay gönderebilirsiniz açıklama yapabilirim. Rüyanın ana unsurları: bisiklet, bisiklete binmek, bisiklet sürmek, otobüs, sağ yüzük parmağı, parmağında alyans, nisanlanmak, bayrak, türk bayrağı, kocaman bayrak, suda bayrak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yüzük görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir