Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bisikletten Düşmek

Rüyada bisikletten düştüğünü görmek ne demek?

Rüyamda çok sevdiğim bir arkadaşımın verdiği bir kırmızı bisiklet ile yolda çok hızlı bir şekilde gidiyordum, bisikletin birden bire frenleri patladı, uzun bir süre gittikten sonra yavaşça düştüm, düştüğüm yerde babamda yanımdaydı ve bisiklet kırılmıştı, eniştemde babamla idi fakat eniştem beni görmüyordu, babam bana “çay içelim, ondan sonra gidersin” dedi orada uyandım. 21, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada bisikletten düşmek yorumu

Rüyanız oldukça sade, net ve önemli mesajlar içeriyor, aynı zamanda kendi içinde çok tutarlı. Ana unsurlar bisiklet sürmek, bisikletten düşmek ve bisikletin renginin kırmızı olmasıdır.

Rüyada bisiklet görmek makbul rüyalar arasındadır ve rahatlamaya işaret eder, sıkıntıların çok yakın bir zamanda biteceğini gösterir. Rüyada bisiklete binmek rüya sahibinin şu anda yaşamakta olduğu bazı sıkıntılardan kendi çabasıyla kurtulacağını, sorunlarını kendi başına çözeceğini gösterir. Bisikletin renginin kırmızı olması bu konuda bir ikazda bulunmakta ve her şeyi tek başıma çözmeye uğraşmanın bazı tehlikeler yaratabileceğini gerekirse yakınlarından yardım istemekten çekinmemek gerektiğini simgeler.

Rüyada bisikletten düştüğünü görmek problemlerini kendi başınıza çözmeye çalıştığını göstermekte ancak yardıma ihtiyacın olduğunu anlatmaktadır. Bakınız bisiklet rüya tabiri sayfası. Çok ilginçtir ki düştüğünüz yerde babanız yanınızda oluyor ki bu da rüyanın verdiği mesajın önemini göstermekte ve özellikle babanızdan yardım istemekten çekinmemek gerektiğini, onun her zaman yanınızda olduğunu belirtmektedir.

“Rüyada Bisikletten Düşmek” için 3 yanıt

Rüyamda erkek kardeşim bisikletten düşüp parçalandı ve ben koştum gözlerini kapadım aglıyordum “bir şey yok abicim bir şey yok” diyerek uyandım.

Rüyamda bisikletten düşüyordum ama aglayacagim yerde gülme krizine girmiştim neden yardımcı olabilirmisiniz

Rüyada babam ve 2 tanıdığımızla birlikte traktör ile evimizin arkasında duruyorduk babam traktöre bişeyler yüklemek için birazdaha ileriye almamı söyledi bunu yaparken traktör durmadı ve traktörle hızla ilerlerken babamın arkadan koşarak durma ileri git dedini farkettim ve bu sırada heyelan oluyordu üzerinize ufak yaprak parçaları geliyordu ve bir anda kendimi bisiklet üzerinde buldum ve mekan evimize daha uzak biryerdeydi bu sefer babam yoktu ve bisiklet ile hızlıca giderken göle akan su kanalı olduğunu farkettim, bu su kanalın üzerinden fırladım ve düştüm ama suya ı yoksa toprağa mı bilmiyorum ondan sonra zaten uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir