Rüyada Bisküvi Görmek

Rüyada bisküvi görmek neye delalet eder?

Rüyamda kısa bir süre önce ayrıldığım arkadaşımın evindeyim, sanki yatak odasındayım, yanımda 10 yaslarına yakın bir erkek çocuk ve ondan 1-2 yaş küçük kız çocuğu var. İçi kremalı bir bisküvi alıp yiyorum, kız çocuğuna da çikolatalı gofret verdim, arkadaşım bana sanki kızgın gibi, biraz da üzgün ve dargın bakışlarla bakıyordu ama hiç konuşmadı benimle.

Ben gülümseyerek “bir tane ben yedim, bir tane de çocuğa verdim” dedim. Sonra yine aynı evin bahçesinde akşam üzeri gibiymiş, ben bahçenin içinde üzerimde beyaz bir çarşafa bürünmüş, ama sanki elbise gibi, hatta güzel bir gelinlik gibi diyebilirim, etekleri arkamda gelinlik ucu gibi kat kat, “bu da ağır geldi, koşamıyorum” deyip eteklerimi ellerimle toparlıyorum. İçim rahat, huzurlu ve mutlu gibiyim sanki ama neden ve nereye koştuğumu bilmiyorum sanırım. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler, Sevgilerle, Gül.

Rüyada biskuvi görmekTakma isim : Gul
Yaşınız : 57
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Boşanmış – Dul
Ruh haliniz : Aklim karisik
Anahtar kelime : Cocuk

Rüyada bisküvi görmek yorumu

Rüyada eski erkek arkadaşı görmek daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler. Erkek çocuk görmek güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işaret eder. Kız çocuk görmek şu anda gerçek yaşamınızda kimi sıkıntılar çekmekte olduğunuzu ancak sabır ve gayretlerinizle bunlardan kurtulacağınızı ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler.

Rüyada bisküvi görmek yolculuk yapacağınıza işaret eder. Bu yolculuktan siz ve çevrenizdeki insanlar menfaat sağlayacak demektir. Rüyada bisküvi yemek, bisküvi yediğini görmek hayırlı, yeni bir kazanç kapısı açılacak demektir. Birine bisküvi vermek bir yolculuğa çıkacağınızı veya yoldan bir misafirin geleceğini işaret eder.

Rüyada bisküvi görmek konusunda ilave bilgiler

Bisküvi satın almak, satın aldığını görmek yeni bir işe başlayacaksınız anlamındadır. Birisine bisküvi hediye ettiğini görmek, bisküvi hediye etmek kalbini kırdığınız bir arkadaşınızı arayıp, affını istediğinizi işaret eder. Rüyada bozuk bisküvi, bayat bisküvi, Küflenmiş bisküviler görmek bilerek veya bilmeyerek bir haram mal yediğinizin işaretidir. Rüyada bisküvi fabrikası görmek, bisküvi yapmak, bisküvi yaptığını görmek şu anki işinizden memnun olmadığınızı gösterir,

“Rüyada Bisküvi Görmek” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir