Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bit Yumurtası Görmek

Rüyada bit yumurtası neye çıkar?

Rüyamda arkadaşlarla eski sevgilimin evinde oturuyoruz. Arkadaşlar uzaklasiyor biz eski sevgilimle başbaşa kaliyoruz. Çocuk bana “açık renk ojelerin çok yakismis” diyor. Sicak yaklaşımlarda bulunuyor sanki barisacakmis gibi.  Sohbet ederken kafam kasiniyor ve elime küçük bir bit dusuyor . onun sacina bakiyorum kafasi bit dolu. Bir panikle lavaboya gidip temizlemeye calisiyorum. Annesi ve babasi bizimle dalga geçiyor bizde de tatli bi kosusturmaca var. Annemi görüyorum o sirada oda bit için kosusturuyor. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada bit yumurtası görmek neye yorumlanır?

Rüyanızın iki ana unsuru var.; eski sevgili ve bitlenmek. Eski sevgiliniz hakkında bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında okuyabilirsiniz.

Rüyada bit görmek tıpkı gerçek yaşamda olduğu gibi rüyada bit görmek iyi değildir, bitlenmek rahatsızlık geçireceğine yorumlanır. Rüyasında bitlendiğini görmek dürüst insanlarla tanışmak ve para kazanmak, zenginlik olarak yorumlanır.

Rüyada bit yumurtası görmek, bit yumurtası temizlemek, bit yumurtalarını temizlediğini görmek gerçek yaşamınızda kimi fesat kişilerle irtibatınız olduğunu işaret edip, onlardan uzak durmanız gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bit görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir