Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bitkisel Hayattaki Birini Görmek

Rüyada bitkisel hayattaki birini görmek neye işarettir?

Rüyamda 12 yıl önce beni çok kırmış birini gördüm, doğrusu içimden çok ah etmiştim. Yaklaşık bir yıl önce onun çok ciddi bir kaza geçirdiğini ve bitkisel hayatta olduğunu öğrendim, 3 yıldır bitkisel hayatta ve herhangi bir gelişme olmamaktaymış ve ben onu rüyamda gördüm ve rüyamda bir ses “senin ahın tuttu onu affetmelisin” diyordu. Bende rüyamda onun memleketine giderek onu ziyarete gittim ve babasından izin isteyerek onu gördüm. Sonrasında da onu affettim ve ardından da iyileştiğini gördüm. Acaba gerçekten iyileşecek mi? rüyamın tabiri nedir? öğrenebilir miyim. Şimdiden teşekkürler. Esra’nın rüyası. İpuçları çok ciddi kaza, bitkisel hayat, ah etmek, ahı tutmak, affetmek, hasta ziyareti. 09 Eylül 2012, 17:39

Rüyada bitkisel hayattaki birini görmek nasıl yorumlanır?

Esra Merhaba, bu çok derin anlamlar içeren rüyayı bize yazdığın için teşekkür ederim. İnanıyorum ki bu rüyanın mesajı başka dostlarımıza da yararlı olur.

Rüyanız, insan olmanın, insanlığın erdemlerine dikkat çekmektedir. Söylenecek çok şeyler olabilir ancak kısa ve öz anlatmak gerekirse; affetmek büyüklüktür, lütfen onu affedin ve onun iyileşmesi için dua edin. İnanın kendinizi çok iyi hissedeceksiniz ve tüm işleriniz yolunda gidecek. İnşallah Allah duanızı kabul eder ve iyileşir. İleride sonucu yazar mısınız?

“Rüyada Bitkisel Hayattaki Birini Görmek” için 2 yanıt

Ben 1 hafta önce trafik kazası geçiren yeğenimi rüyamda gördüm, kendisi yoğun bakımda ve durumu kritik. Yanına gidip kulağına konuşmuştum. Rüyamda teyze diye seslendi gülerek, bende ona yaş pasta almışım “hayata dönüşünün tekrar yeni bir doğum gününü kutlayalım teyzecim” dedim ve uyandım. Bunun anlamını öğrenebilir miyim? teşekkür ederim.

Merhaba, ben rüyamda büyük babamı hastayken gördüm, durumu kötüydü baya, herkes başına toplanmıştı sonra öldü ama fişini çekmediler, yani bitkisel hayatta yaşamaya devam etti. O sırada karnında bir kitap vardı ve sayfaları kendiliğinden okuyormuş gibi kitabı dönüyordu, bunu fark ettik ve sayfaları karıştırdık. O yine sayfasını buldu açtı ama zihin gücüyle yapıyor, yatmaya devam ediyor, gözleri falan kapalı. Sonra kitap bitti ve tamamen öldü, fişini çektiler ve ben bunu çok kalabalık bir topluluğa İngilizce anlatmaya çalıştım ama beni çok dinlemediler. Yorumlarsanız eğer çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir