Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bitlendiğini Görmek

Rüyada bitlenmek neye delalet eder?

Rüyamda saçlarımın sürekli kaşındığını görüyorum ve saçımın bitlendiğini düşünüyorum. Sonra saçımda bit olduğunu görüyorum ve anneme söylüyorum annem bitleri temizlemek bakmak istiyor var mı yok mu diye, çünkü ben bitlenmekten çok korkuyorum, aslında bitlendiğimi biliyorum ama yinede aksini söylesin istiyorum.

Annem bir türlü vakit bulup bakamıyor saçlarıma ve öyle kalıyorum ve aynı rüyada gerçekte sevgilim olmadığı halde sevgilim olan birinin bana gemi dediği fakat daha çok bir yata benzeyen bir şey aldığını görüyorum. Denizin üstünde duruyor ve sevgilim onu bana sürpriz yapıyor. Ben biniyorum suyu da görüyorum gayet güzel ve bunu tahmin etmeyeceğim kişiler duyuyorlar. Yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler. Bu arada rüyamda gemiyi karada, araba şeklinde şehir içinde giderken gördüm bana ait olduğunu biliyorum ama ben binmiyorum.

Rüyada bitlendiğini görmek tabiri

Rüyada bit görmek, hayırlı bir rüya değildir, aynen gerçek hayatta olduğu gibi rüyalarda da bit görmek hoş değildir, rahatsızlık geçireceğinize yorumlanır. Rüyada bit öldürmek, bit öldürdüğünü görmek bir yakınınızı kırmak olarak tabir edilir. Rüyada bitlenmek, bitlendiğini görmek dürüst insanlarla tanışmak ve para kazanmak, zenginlik olarak yorumlanır. Rüyanda bit temizlemek, bitleri temizlemek malınızın değerini bilmemek, savurmak anlamlarına gelir.

Gemi gördüğünüz rüyanızın ikinci bölümü, beyniniz tarafından kendinizi iyi hissetmeniz için üretilmiş senaryonun uykudaki yansımasıdır.

“Rüyada Bitlendiğini Görmek” için 4 yanıt

Merhaba, ben rüyamda bir çekyatın üzerine uzanmış uyumaya çalışıyordum ve kafamın kaşıntısından bir türlü uyuyamıyordum, kalktım oturdum kafamı kaşırken kucağıma beyaz minik bitler düştü, yorumlarsanız seviniriz.

Melahat merhaba,
Gördüğünüz rüya sanıldığının aksine iyiye işaret olup, maddi anlamda iyileşmeye işaret etmektedir.

Rüyada bitlenen birini görmek
Merhaba, ben rüyamda okula gittiğimi görüyorum, ayağımda yeni ayakkabi var, yolun tamamı dere gibi berrak su suyun içinde yürüyorum, yanimda da tanımadiğim bir kız var kisa saçlı. Kız bana saçlarının bitlendiğinden, okulda bit olduğundan bahsediyor. Suyun içinde yanımdan dev gibi kurbağalar geçiyor, bir de komodo ejderleri çok büyük yeşil renkte. Yanımdakı kız onlari yanimdan geçerken kış kış diye kovuyor, sonra ayqkkabilarimi kaybediyorum, eve geri dönüyorum, başka ayakkabi almak için eve döndüğümde kaybetigim ayakkabilarimi annemin yaninda çuvalda buluyorum. Bu rüyamı yorumlar misiniz ?

Nazan merhaba, aslında görmüş olduğun rüya çok derin anlamlar içeriyor ama ne yazık ki hakkında yeterli bilgi vermemişsin, örneğin şu anda sen öğrenci misin? yoksa okulu bitirdiğin halde okula gittigini mi görüyorsun? bunların anlamı çok çok farklı şeyler. Bu konuda bilgiyi sitede arama yaparak bulabilirsin. Genel bilgiler vermek gerekirse; rüyada birinin bitlendiğini görmek görülen kişiden kaynaklanan bir dedikodu, iftira ya da bir sıkıntı yaşamaya delalet eder. Rüyanın diğer unsurları için lütfen kurbağa görmek, ejderha görmek ve ayakkabı kaybetmek sayfalarını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir