Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bitlenmek

Rüyada bitlendiğini görmek neye delalet eder?

Rüyada bit, bitlenmek görmekKonu : rüyasında kızının bitlendiğini görmek

Mesajınız : Rüyamda yedi yaşındaki kızımın saçlarının bitlendiğini gördüm bir türlü ayıklayamıyordum sonra bitlerin deri altına boynuna girdiğini gördüm o sırada uyandım. 21. 12. 2009 / 01:44 tarihinde gönderilmiş

Rüyada bitlenmek neye yorulur?

Rüyada bitlenmek, dürüst insanlarla tanışmak ve para kazanmak, zenginlik olarak yorumlanır. Rüyada bitleri temizlemek malınızın değerini bilmemek, savurmak anlamlarına gelir. Sizin bitleri temizleyememeniz malınızın kıymetini bildiğinizi ifade etmektedir.

Bit hakkında diğer bilgiler

Rüyada bit görülmesi genel olarak iyiye yorulmaz, aynı gerçek yaşamdaki gibi rüyada da da bit görmek hoş bir şey değildir, kişinin sorun yaşayacağına yorulur. Rüyada bit öldürülmesi bir yakınını kırmaya rivayet edilir. Rüyada bitlenmek veya bitlendiğini görmek kişinin dürüst insanlarla tanışmasına ve para kazanmaya, zenginlik olmaya yorumlanır. Rüyada birinin bitlendiğini görmek görülen kişiden kaynaklanan bir dedikodu, iftira ya da bir sıkıntı yaşamaya delalet eder. Rüyada bit temizlediğini görmek malının değerini bilmemek, har vurup harman savurmak anlamına gelir.

“Rüyada Bitlenmek” için 4 yanıt

Rüyada bit görmek, bit temizlemek neye işarettir
Benim 2 yaşında kızım var. Rüyamda kızımın başında irili ufaklı bitler olduğunu gördüm ve onları temizlemeye başladım.
Yaklaşık olarak 15-20 tane bit ayıkladım. Lütfen bana rüyamın anlamını söyler misiniz. Teşekkür ederim.

Rüyanda bit temizlemek, bitleri temizlediğini görmek, malınızın değerini bilmemek, savurmak anlamlarına gelir.

Rüyamda bir otobüsteyim ve bir yere doğru gidiyorum birçok genç insan etrafımda, sonra iniyoruz okul gibi bir yer, iki gence nerede kaydolacağız tarzı bir soru soruyorum, daha sonra elimi kafama atıyorum ve bir sürü bit var kafamda, sonra çok güzel sarışın bir kız gelip sen bitlenmişsin diyor. Neye işarettir acaba bu. Teşekkürler.

Burak Merhaba,
Rüyalarınızı rüya gönder sayfasından göndermeli ve hakkınızda bilgi vermelisiniz, ancak o zaman sağlıklı yorum yapılabilir aksi takdirde sadece genel bilgiler verilebilir. Bu durumda zaten siz otobüs, bit, sarışın kız tabirlerine bakıp kendiniz mesajı tespit edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir