Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bıyık Görmek

Rüyada bıyık görmek neye delalet eder?

İyi akşamlar. Annem rüyasında benim sevgilimden ayrılıp hüngür hüngür ağladığımı görmüş ve aynı gece ablamda uzun gür bıyıklarım olduğunu görmüş, çeneme kadar nerede ise o şekilde bir bıyık. Lütfen ne manaya geldiğini açıklar mısınız? gerçekten çok merak ediyorum, şimdiden teşekkürler. 21, kadın, flört, öğrenci.

Rüyada bıyık görmek yorumu

Rüyada bıyık görmekSerap merhaba, bilindiği üzere rüyalar gören kişiye göre yorumlanır ancak bazı durumlarda görülen kişi hakkında da mesaj verebilir. Bu durumda annenin rüyası “rüyada kızının sevgilisinden ayrıldığını ve ağladığını görmek”, ablanızın rüyası ise “rüyada kız kardeşinin bıyıklarının çıktığını görmek” olarak düşünülmelidir. Annenin rüyası büyük ihtimalle sevgilinle yaşayacağın bir sorun dolayısıyla önce ağlayacağını sonra bunun hakkında olduğunu görüp rahatlayacağını temsil etmektedir. Ablanın bıyıklı kadın yani seni bıyıklı görmesi onun yaşamında haram durumundan uzak durması gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada bıyık görmek rüyayı gören kişi için bu bıyığı kimde gördüğü ile açıklanır ve bir erkekte bıyık görmek ya da erkek bıyığı görülmesi kişi hakkında mal, gayrimenkul, kazanç ifade eder. Ancak bir kadında bıyık görülmesi harama işarettir ve bir kadının bıyığının çıktığını görmek rüyayı gören kişinin helal olmayan bir durum karşısında dikkatli olması gerektiğini gösterir. Bıyığın uzaması rüyayı gören kişinin kötü bir haber alacağını gösterir. Bıyıklarını kestiğini görmek kötü giden bir şeyleri değiştirmek için verilen emeklerin karşılığının alınacağını ve kısa bir müddet sonra işlerin yoluna gireceğine rivayet edilir. Bıyık yolmak, bıyık yolduğunu görmek maddi durumun zayıflaması olarak tabir edilir. Bıyığın beyazlaması yapacağınız bir işten vazgeçmek demektir. Bıyık çıktığını görmek veya bıyık bırakmak gerçek yaşamda bıyığı olmamasına karşın rüyasında bıyığı olduğunu görmek kişi için güç, kuvvet anlamına gelir. Kocasını veya sevgilisini bıyıklı görmek bencil olduğunuzu, çevrenizdekilerin bundan memnun olmadığını gösterir.

“Rüyada Bıyık Görmek” için bir yanıt

Ben 9 senelk evliyim 2 cocuk annesiyim, ruyamda kendimin biyiklandigimi gordum, aynada bakiyordum ne anlama gelir vede cok sasiriyordum bunlar ne zaman cikti diye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir