Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Boa Yılanı Görmek

Rüyada boa yılanı görmek neye işaret eder?

Rüyamda evimin önünde bir boa yılanı derisi gördüm. Yılanın değiştirdikten sonra bırakmış olduğu deriyi görüyorum, sonra kafamı sağa çevirdiğimde binanın altında camekanlı dükkan vitrinine benzeyen bir alanın içinde dev bir boa yılanının bir erkeği (tanımadığım biri) yediğini görüyorum.

Daha sonra yukarı çıkıp teyzemi çağırıyorum göstermek için.  O geldiğinde yılan adamın sadece kafasını bırakmış oluyor. Kafa gülen bir yüz ifadesine sahip ve yanında da bir iki parmak ve tırnaklar kalmış. Teyzem bunları gördüğü halde uzaktan yılanı seviyor, sevgi ifade eden sözcükler kullanıyor.

Sonra yılan bir kurda dönüşüp oradan çıkıyor ve hızla koşuyor. Sonra bulunduğum yerin benim evim olmadığını, sokağın daha alt tarafında, yani kurdun koştuğu istikamette olduğunu ve evde kızımın uyumakta olduğunu hatırlıyorum. Koşarak eve gitmeye çalışıyorum. İnsanlar dehşetle kaçışıyor. Bileğimde üzerinde garip sallantılı parçalar olan bir bileklik var ve kurt bunu görünce durup bana bakıyor. Sanki o bileklikten dolayı bana dokunmuyor ve sevgiyle bakıyor.

Rüyada boa yılanı görmek neye yorumlanır?

Rüyada boa yılanı görmek, kimi kişisel ilişkileriniz kısıtlanmış olduğu duygusu olduğunu göstermektedir. Alternatif olarak, boa yılanları kişinin özel yaşamında baskı temsil eder veya gizli zevk öneriyor. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Boa Yılanı Görmek” için 2 yanıt

Ben rüyamda memlekette annemlerin yasadigi eve ziyarete gitmisim. Yanliz kaldigim bir anda eve sari bir boa yilani girdigini gordum. Daha sonra el bilegimde yilan ısırigi, diş izi gordum daha sonra yilanin evden ciktigini gordum, panik yapip hastaneye gitmek istediğimi yilan isirdigini etrafima soyledim. Fakat esim ve annem onemsiz oldugunu, saglikci komsunun bir igne vurunca bir seyimin kalmayacagini soylediler. O komşuyu da ruyamda kendi evinin onunde gordum ve uyandim. 30, Erkek, Evli, Çalışıyor, biraz endişeli. Son gunlerde biraz sıkılıyorum. Memlekete gidip gitmeme konusunda kararsiz kaldigimdan dusunceliyim.

Gurbetçi selam, görmüş olduğun rüya büyük ihtimalle içinde bulunduğun ruh halinin yansımasıdır. Rüyada annenizi ziyaret gitmeniz yoğun çalıştığınızı ve çok yorulduğunuzu, biraz dinlenmeniz gerektiğine yorumlanırken, görmüş olduğun boa yılanı ise kendini bazı konularda kısıtlanmış hissettiğini göstermekte ancak diğer olaylar bunların son bulacağını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir