Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Böbrek Görmek

Rüyada böbrek görmek ne demektir?

Öncelikle ailem memlekette. Ağabeyimin yanında böbreklerimin ağrıdığını hissediyorum. Ağabeyime sesleniyorum. Yanımda ama hiç konuşmuyor. Anneme seslenip koridora çıkıyorum ama iki büklüm. Salonun kapısını açınca yerde elim kadar boz bir örümcek ve sayısız yavrusunu görüyorum. Korkuyorum ve kapıyı kapatıp tam annemi ararken karşıdan bana göre baba örümcekmiş hızla üstüme gelip atlıyor Orada uyanıyorum.

Hayırlar olsun diyorum. Lütfen rüyama cevap verir misiniz? Teşekkürler.

Rüyada böbrek ağrısı çekmek yorumu

Rüyasında bir yerinin ağrıdığını gören kişi ağrıyan yerde fenalık, fena bir iş için hareket edeceği anlamına gelmektedir. Rüyada örümcek görmek, haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder. Rüyada örümcek yavrusu görmek, yaşamınızı olumlu yönde etkileyecek güzel olayın henüz gelişme aşamasında olduğunu, ve bu olayın sizin gelişiminin biraz da size bağlı olduğunu simgeler.

Rüyada böbrek görmek iyiye yorumlanmaz. Hastalık anlamına gelir ve çevrenizdeki insanların sorun yaşayacaklarını ifade eder. Rüyada hasta böbrek görmek ciddi bir hastalığa yakalanabilirsiniz manasını taşır. Rüyada böbreklerde görülen güzellik yukarıda sayılanların iyiliğine, eksiklik de onlarda görülen olumsuzluklara işarettir. Rüyada bir böbreğini yitirmek malın yarısına gelecek zarara, ikisini kaybetmek katı kalpliliğe işarettir. Rüyada böbrek bazen parmaklara delalet eder. Ciddi bir hastalığa yakalanabilirsiniz. Çevrenizdeki çiftler arasında birtakım kavgalara da tanık olabilirsiniz. Rüyada böbrek ağrısı çektiğini görmek, dedikodu yapmak ve adam çekiştirmek gibi kimi kötü huylarından vazgeçmeniz hususunda size bir uyarıdır. Rüyada böbrek taşı, taş düşürmek, böbreğinden tas düşürdüğünü görmek şimdiye kadar sonuçlandıramadığı kimi işlerini dostlarınızın yardımı ile çözeceğinize delalet eder.

Rüyada böbrek yemek, böbrek kızartması yediğini görmek, yakında beklediğiniz bir yerden bir miktar para alacağınıza yorumlanır. Bir başka rivayete göre de rüyada böbrek görmek, kişinin yardımcısı ve haline uygun şeyidir. Rüyada iki böbreğinden birisinin kaybedilmesi, o kimsenin yardımcısının kaybolmasına işaret eder. Rüyada böbreklerinin ikisini de kaybetmek katı kalpliliğe işaret eder.

Rüyada böbrekler, zenginlik, doğruluk, hata ve açıklık yeridir. Rüyada böbreklerini yağlı görmek, onun hatip, doğru, hatalı ve hilekar zengin bir kimse olduğunu işaret eder. Rüyada böbreklerin yağsız olması, o kimsenin fakirliğine ve az tedbirli olduğunu işaret eder. böbrek kişinin erkek kardeşine ve yakınlarına ve evlatlarına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir