Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Böcek Isırması Görmek

Rüyada böcek ısırması ne demektir?

Rüyamda cırcır böceğinin sırtımda dolaştığını gördüm, acele ile (beyaz tişörtü) üzerimden çıkarmaya çalışırken kafamın arkasından ısırıldığımı hissettim, bir doktora gittim, giriş katta muayenehanesi vardı, kapının önünde inşaat yapan ya da bir yer kazan bir adam gördüm, doktor beyaz saçlı idi ve kendisininde sağ bacağından ısırıldığını söyledi, ilaç yazdı diye hatırlıyor gibiyim, hatırladığım bu kadar yorumunuz için teşekkür ederim hayır olsun inşallah.

Rüyada böcek ısırması görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada böcek ısırması görmek, bir böceğin ısırdığını görmek veya böcek tarafından ısırılmak, günlük hayatta olumsuz sağlık durumu ifade eder. Kendinize dikkat etmezseniz küçük bir sağlık sorunu yaşayabileceğinizi, hasta olacağınızı işaret eder. Rüyada doktora gitmek, doktora gittiğini görmek, uyanık hayatınızda sağlıkla ilgili bir kaygınız olduğunu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada böcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Böcek Isırması Görmek” için bir yanıt

Rüyada bir böceğin ısırdığını görmek
17 yaşında bir kızım. Rüyamda bir kutunun içinde örümcek gibi uzun yeşil renk bacakları olan bir böcek vardı. Böcek kutudan kaçıp boynumu ısırıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir