Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kolunda Böcek Öldürmek

Rüyada kolunda böcek öldürdüğünü görmek ne demektir?

Merhaba ben 28 yaşında bekar bir bayanım çalışmıyorum ve hayatımda uzun zamandır aşkla ilgili hiç bir şey yok ailemle yaşıyorum. Rüyamda kolumda böcek geziyordu ama ne böceği bilmiyorum derinin içinde ve ben onu sıkarak yüzeye çıkarıp öldürüyorum sanırım ve tekrar başka bir yerimde tekrar görüyorum onuda çıkarıp öldürmeye çalışıyorum, bu böcek çok hızlı kaçıyor yalnız deriden çıkarır çıkarmaz öldürmeye çalışıyorum çok hızlı hareket ediyor böceğin rengi siyah ve iri bir sinek büyüklüğünde bir böcek, teşekkürler. Rüyada Böcek öldürmek, böcek öldürdüğünü görmek neye gelir? 12. 01. 2010 / 02:47 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada kolunda böcek öldürmek neye yorulur?

Böcek rüya tabirleri detaylı olarak böcek rüya tabiri  sayfasında bulunmaktadır. Rüyada bilmediği bir böcek görmek Geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık demektir. Rüyada böcek öldürmek sıkıntılardan uzak ve rahat bir yaşama yorumlanır. Rüyada elinde veya vücudunun herhangi bir yerinde bir böcek dolaştığını görmek, yakın bir zamanda hayırlı bir haber alacağıma işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada böcek görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Kolunda Böcek Öldürmek” için 2 yanıt

rüyamda uyumak üzereydim yatağımda yatarken iki tane iri böcek uçuyordu ama ben bordo olan böceği hatrlıyorum kıstıraçları vardı, tam uyucam etrafımda dolaşıyordu, bende elimle vurdum öldürmeye çalıştım 2.ye öldürmeye çalştğmda öldü yere düştü sonra yattım uyudum, cevap verirseniz teşekükrler kolay gelsin

Merhaba rüyamda kafamda dolaşan hamam böceğini tiksinerek düşürüp öldürdüm, peçeteyle alıp elimde dakikalarca bakıp attım, ne anlama geliyor sizce? teşekkürler iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir