Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Böcek Sürüsü Görmek

Rüyada böcek sürüsü neye işarettir?

Rüyamda evde yattığım odada, yatağımın hemen baş üzerinde tavandaki kartonpiyer kenarında bej renkte ince ucun ilaçlara benzeyen bir böcek sürüsü gezdiğini gördüm. Böcek için iyi demezler, ama kötü de ne olabilir? İyi çalışmalar.

Yaşınız : 31
Cinsiyetiniz : Bayan
Medeni durum : Dul
Mesleğiniz : Çalışıyor
Ruh haliniz : Kararsız

Rüyada böcek sürüsü görmek tabiri

Rüyada evde böcek görmek, evinde böcek görmek ya da evi böcek bastığını görmek, evinizle ilgili kimi sıkıntılarınız olduğunu ancak bunları aşmanın hiç de sandığınız kadar zor olmadığını, hemen çözmek için çalışmaya başlamanız gerektiğini ifade eder.

Bu rüyanın kıymetli yanı size çok yararlı bir bilgi vermektedir; sıkıntı küçükken hemen faaliyete başlayın, sorun küçük iken kolayca çözün, aksi durumda hiç istemediğiniz durumlara düşersiniz demektedir. İşin ilginç yanı sorunu hemen çözmezseniz sadece siz değil tüm ev halkı (veya en yakın çevre) bundan negatif etkilenecektir anlamı taşımasıdır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada böcek görmek sayfasını da mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Böcek Sürüsü Görmek” için 22 yanıt

Rüyamda dügündeyiz, amcamların dügünü ama daglık bir yerde oluyor, yengemin annesi normalde vefat etti ama düğünde onu çağırıyor dağın başına, hamileymis yengem annesi istemiyor karnına karnına vuruyor atıyor onu sonra biz bi anda halamlarda oluyoruz halam kapıda oturuyo bir anda karaböcekler çıkıyor, her yere yayılıyolar patlamalar oluyor, halamın evinde bizimkileri yengemin annesi öldürüyor, birinin kafasını kopartıyor, sallandırıyor pencereden. Ben karaböcekler gelmesin diye La Havle Vela kuvvete illa billahül Aliyul azim hep bunu okuyorum, benden uzaklassınlar diye, sonra yolda gördügüm herkese diyorum nolur bunu okuyun kıyamet kopacak, sonra karşıma birisi çıkıyor bana diyor bak bu ev benim benim evimde de var sadece i harfi yapıyor, baska bi şey yapmıyor diyor. sonra ben giriyorum içeriye kızın yüzü bir anda şeytana dönüyor erkek gibi bir sey oluyor, sonra suratına suratına o duayı söylüyorum, sonra kaçıyorum oradan, hala kara böcekler ve o kız peşimde her dakika o duayi söylüyorum, herkesin evine giriyorum okuyun kıyamet kopuyor herkesi öldürüyolar böcekler geliyor diye sonra o bölgeden çıkıyorum baska hic bir yer olmamıs sonra bakıyorum o ölenler tekrar dirilmis karsımda ben aglıyorum siz öldünüz nasil böyle oldu diye sonra uyandım acaba rüyamın anlamı ne olur acıklayın ben etkisindeyim rüyanın. Ruh halim cok sıkılıyorum bu aralar. 18, Kadın, Flört, Ögrenci

Fatma selam, seni okutan tüm hocaların ellerinden öpüyorum. Bu kadar. Başka yoruma gerek yok

Pek çok rüyayı tabir ettiğiniz için sizi tebrik ediyorum. Diğer pek çok sitede böyle rüya yorumlanmıyor. Böyle bir gayretinizden dolayı teşekkür ediyorum.

Rüyamda bütün yüzüme yapışmış kılçıklı balığa kırk ayağa benzer böcekleri teker teker büyük bir zahmet acı ve korkuyla yüzümden söküp atmaya çalışıyordum. Bu rüyanın ertesi günü çocuğum çok hastalandı acaba rüyanın tabiri çocuğuma çok kötü bir şey olabilmesine mi yorumlanır yoksa kısa bir üzüntüye mi?

Kusura bakmayın ben sitenizi beğenme nasıl yapılır beceremedim, böyle rüyalarımın mutlaka bir anlamı olur? şimdi çocuğum çok hasta ve bu rüyada bunun habercisiydi. Rüyanın yorumu mesela ölüm Vs falan olur mu diye korkuyorum.

Emine merhaba, öncelikle şunu söylemeliyim ki rüyalar hiçte bizim sandığımız ya da bize anlatıldığı gibi önemli şeyler değildir ve binlerce yıldır cahil insanları kandırmak, onları yönetmek ve yönlendirmek amacıyla uydurulmuş palavralardır. 17 yüzyıldan itibaren batı dünyasında psikoloji bilimindeki gelişmeler sonucu bu palavralar; cennetten huriler, zengin koca, beyaz atlı prens, güzel eşe kavuşma saçmalığına son verilmiştir. Ancak doğu dünyası bu palavralara inanmaya devam etmektedir. Rüya kişinin ruh halinin uykudaki yansımasıdır. Siz hayatta dertli, sıkıntılı iseniz rüyanızda sıkıcı şeyler – fırtına, şimşek, ölü, kaza görürsünüz, sizi hayata umutlu iseniz güneş, çiçek, yavru köpek ya da güzel bebek görürsünüz.

Siz rüyanızda yüzünüze yapışan böcekler gördüğünüz için çocuğunuz hastalanmadı veya bu rüya çocuğunuzun hastalanacağını haber vermedi. Siz gerçek hayatınızda bir anne olarak çocuğunuzun bitkin, yorgun, mutsuz olduğunu biliyordunuz, hissediyordunuz ve bu nedenle “çocuğum hasta mı olacak şeklinde” içinizde sıkıntı vardı ve bu yüzden bu rüyayı gördünüz. Lütfen bunu anlayın, bilin ve aklınıza kötü şeyler getirmeyin. Sevginiz ve doktorların desteği ile çocuğunuz bunu atlatacak. Ben bir baba olmama rağmen (genelde babalar anne kadar hassas değildir) çocuklarımın hasta olup olmamalarını, okullarında başlarına bir şey gelip gelmeyeceğini hissedebiliyorum ve bir gün önceden içim sıkılıyor. Bu gibi durumlarda Allah’a sığınmak, kaza ve belalardan uzak durmak için dua etmek ve alınabilecek önlemleri almak yeterlidir. Ülkemiz şu anda sağlıksız koşullarda yaşayan milyonlarca insan yüzünden bulaşıcı mikrop kaynıyor, bunu da unutmamak lazım.

Rüyada böcek görmek sayfasında anlatıldığı gibi böcekler gelip geçici küçük sıkıntıları temsil ederler, böceklerin sizin yüzünüzü kaplaması büyük ihtimalle hayatınızda küçük görerek önem vermediğiniz, zamanında çözmediğiniz bir sıkıntının büyüdüğünü ve çözülmesi zor bir hal aldığını ifade etmektedir. Onları söküp atmanız şu anda büyüyen sıkıntıdan kurtulmak için çaba gösterdiğinizi anlatmakta, acı çekmeniz ise zamanında kolayca aşabileceğiniz bir sorunu bir ihmaliniz nedeniyle daha zorlanarak atlatabildiğini / atlatacağını ifade etmektedir.

Sayfalarda her yzanın alt kısmındaki Bu sayfayı paylaş: yazının altındaki mavi renkli Twitter, Facebook veya Google+ butonunu tıklayarak o sayfayı ilgili sosyal medyada (hesabınız açık iken) paylaşabilirsiniz.

Merhaba. Ben de çok tuhaf bir rüya gördüm lütfen açıklar mısınız sizin yorumunuza güveniyorum.. Ailemin evinde kimse yok yalnız başıma bahçede büyük uçan kara böcekler gördüm ve korktum içeri girmeye çalışıyorum biri aralarından sıyrılıp saçıma yapıştı başımda dolaşıyor ve onu başımdan atmaya çalışıyorum bir yandan da tiksinip korkuyorum o korkuyla birden uyandım, çok merak ettim lütfen

Ebru merhaba, korkmayın rüyanız sandığınız kadar olumsuz anlam taşımıyor ve sizin gelip geçici bazı küçük meseleleri büyütme huyunuz yüzünden gereksiz yere stres yaşadığınızı, bu huyu terk ettiğinizde her şeyin yoluna gireceğini ifade etmektedir.

Kapalı bir tünel içinde ayaklarımı sürdüğünde önünde birikecek kadar ölü böceğin olduğunu görüyorum. Normalde böcekten çok tiksinirim ama rüyada hiç o hissim olmadığını fark ettim. İçim çok rahat olarak kuru böceklere basa basa yürüyordum.

Rüyada tünel görülemsi veya bir tünelin içinde olmak uyanık hayatta bir değişim dönemi yaşayacağınızı, biraz zorlanacağınızı simgeler. Bu dönemde bilgi ve görgüsüne güvendiğiniz kişilerin tavsiyelerini dinlemenizin size yarar sağlayacağını belirtir, bakınız Rüyada tünel görmek rüya tabiri sayfası. Rüyada ölü böcek görmek rüya sahibinin rahatsız eden basit meselenin yakın zamanda bertaraf edileceğini ifade ederken böcek ölüsü bazı zamanlarda feraha ermeye yorulur.

Rüyamda gökten yağmurla beraber beyaz kuyruklu böcekler yağıyordu. Her yerdelerdi. Evden dışarı çıksak adım atacak yer yoktu. Toprağın üzeri tamamen bu böceklerle kaplıydı. Yavaş yavaş eve girmeye başladılar. Evin bir odası tamamen bu böcekle doldu. Sonra annem girip böcekleri çok hızlı bir şekilde temizledi. Sonra da bana “bak temizlemek o kadar da zor değilmiş” dedi. Bu rüyanin yorumu nedir?

Rüyamda evin bahçesinde her yerde böcek görüyorum sonra korkup eve giriyorum evde aynı şekilde heryerde böcek var birine böcekleri oldurtuyorum ve yüksek bi yer çıkıyorum korktuğum için yorumlarsaniz sevinirim

Merhabalar, ruyamda butun evi siyah hamam bocegi boyunda ama hamam bocegi degil boceklerin basmıs oldugunu gordum . evde de konusmadigim bir kardesim var onun uyudugunu ve hemen inu uyandirip evden cikmasini soyledim . Daha sonra eve ilaclama cagirdik gorevli bize bi ilac birakti bunu evin koselerine sıkın giderler dedi sonra cebinden bi suru bocek cikartip evin kapisinin onune saldı napıyosunuz dedigimizde sizin boceklerdw bunlar gibi dimi dedi bizde olmadigini soyledik . Görevlinin cikarttigi bocekler uzun ince bacaklari olan sert govdeli orumcek tarzi boceklerdi onlari eve girmeden oldurduk. Sonra evi ilacladik be boceklerin hepsi gitmisti sonunda evimize girebildik ama benim yine icimde tedirginlik vardi acaba kalan olmusmudur diye eve tiksinerek girdim normal de boceklerden tiksinirim zaten . Ruyami yorumlarsaniz sevinirim simdiden tesekkurler .

Rüyamda büyüdüğüm evdeyim fakat bir şey almak için dışarı çıkıyorum.esim ve annem evde ler eve geliyorum ve tam evin sokak kapısını çalıcam eşim çığlık atıyor ve o esnada milyonlarca böcek sokak kapısının altından çıkarak kaçıyorlar.bocek diyorum ama ismini bilmediğim tarzda bocekler bana bunu yorumlarmisiniz.

rüyamda üç tane aynı böcek gördüm ve bunlar büyükten küçüğe sıralanmıştı, o arada pireler geldi, pire zıplayarak kaçarken öldürdüm.

Rüyamda kendi evimde salonda koltuğun arkasında birkaç tane böcek görfüm o sırada salonda oturan 2 kişi var tanımıyorum

Ruyamda yatagimda uzanirken birden ucan 4 tane siyah renkte uzin bacakli böcekler görüyorum lambanın etrafinda ucuyorlar fakat bana zarar vermiyolar ama ben yinede cok korkuyorum odadan cikiyorum evimizde misafir olan teyzemle eniştem içlerinden bir böceği öldürüyorlar.

Merhabalar.Ruyamda biryerde ise basliyorum.Orada temizlik yapacakmisim.10 dak gec kalmisim.Hemen temizlik malzemelerinin yanina gidiyorum.Bir bakiyorum yuzlerce kuçuk tirnal boyunce siyah boceklet yigini.Sonra birbakiyorum su kavasindalar. Deterjanli suyu dolduruyorum.Onlari kovadan atmaya yoneliyorum.Attiriyim diyorum.Birkere yapiyorum.Sonra tiksinip elimi çekiyorum.Yorumlarsaniz sevinirim.

Rüyamda yatağımda uyanırken yatağımın içinde örümceğe benzeyen değişik bir böcek olduğunu görüp babamı çağırdım
Babam yatağımdaki böceği almaya geldiğinde bana yerde değişik türde böceklere gezdiğini gösteriyordu

Rüyamda bi sınıftayım bi büyük yasta öğrenci ler var bi küçük yasta öğrenci ler var küçüklerin arkasında bi böcek sürüsü ama çocuk ları kimse çıkarmıyor ama çocuklar çok kormuş bi tane büyük bi böcek küçük bi çocuga tırmanıcak çocuk bagırıyor kimseden izin almada çocukları dısarı çıkartıyorum ve uyanıyorum çok merak ediyorum ne anlama geliyor

Merhaba benim de rüyamı yorumlarsanız çok ama çok sevinirim. Simdiden teşekkür ederim. Rüyamda evimi türlü böcekler basmıştı. Evde bir misafirimle beraber böcekleri öldürüyorduk sonra ben bu böyle olmaz bunlar kesin bir yerlerde yuvalandilar dedim. Kalkıp yatak odasına gittik birlikte yatagi kaldırdık ve bir sürü böcek vardi orda. Ben hemen böcek ilacı sıktım ve hepsi öldüler sadece 3 tane kocaman böcek ölmedi. O 3 böcek aileydi ve bir insan vücudu kadar büyüklerdi oturup birbirlerine sarsılmışlardı. Böceklerin erkek olanı (yani babalari) bana sırıtarak baktı. Sen o bocekleri öldürebilirsin ama bizi olduremezsin der gibi bir bakıştı o endiseyle uyandım. Çok etkisindeyim lutfen yardim edin.

Rüyamda en yakın arkadaşarımla büyük bir binadaydik ve böcek sürüsünden kaçıyorduk. Onları dışardan gördüğümüz an pencereleri kapıları kapatıyorduk. Cam kapiya çarptılar ve kapalı kapinin yanlarından içeri girdiler ve beni tam 4 yerden ısırdılar o acıyı hissettim. Ben yok oldum ama rüyam bitmedi. Tekrar hayata döndüm ve arkadaşlarımın böcek için verdiği tepkileri izledim ve aynı tepkileri vermeye başladım. Boceklerden iyi kaçmaya başladık ve sonra uçan bir ambulansin icine birşey koymuşlardı ve böcekler hizla icine girdi ambulansi kapadilar kurtulduk çoğundan ama hala azar azar kalmıştı. Yorumunu çok merak ediyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

Rüyamda, sürekli çoğalan mavi renkli böcek sürüsünden küçük kızı korumaya çalışıyordum.

Merhaba ben rüyamda evimin her tatafında bir anda küçük uçan karınca gibi böcekler gördüm hepsini elektrik süpürgesiyle temizledim . Sonra dayım deterjan aldırtmak için bana sipariş veriyor onu almaya gidiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir