Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Böcek Yakalamak

Rüyada böcek yakalamak ne demektir?

Rüyamda annem saçımı tararken büyük yuvarlak bir böcek görüyor ve böceği gezinirken yakalıyor, bana da “bunu ben geçende gördüm, dur alalım” diyor, alıyor ve diyor ki “bu bit ne kadarda büyümüş” diyor, bende “bit olamaz, bu böcek bite hiç benzemiyor ve çok büyük” diyorum, sonra onu bir bezin üstüne koyuyoruz, böcek kendi kendine ışık saçıyor ve sönüyor, anneme diyorum ki “öldür madem” vurmaya çalışıyoruz ancak böcek kaçıyor ve ışık saçıyor, bir türlü öldüremiyoruz. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, rüyada böcek yakaladığını görmek neye işaret eder? teşekkür ederim.

Rüyada ışık saçan böcek görmek yorumu

Nihal merhaba, rüyada annenin senin saçlarını taraması, senin gerçek hayatında dış görünümün ve güzelliğin hakkında bilinç düzeyinin ilerlediğini ve yaşama saha farklı bakmaya başladığını gösterirken annenin gördüğü böcek ise anne hakkında sorunları büyütme alışkanlığını artık bırakması gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada böcek yakalamak yakalanan böceğin karakteristik özelliklerinin göreni etkilediğini simgeler. Siz rüyada bit yakaladığını görüyorsunuz ya da öyle olduğunu düşünüyorsunuz. Bunun anlamı bir sağlık sorununa işarettir veya böyle sandığınızı aslında sorun olmadığını temsil eder. Böceğin ışık çıkarması ise bir nedenle işin doğrusunu öğreneceğinizi, aydınlanacağınızı ve düşündüğünüz sorunun aslında önemli olmadığını öğreneceğinizi gösterir.

“Rüyada Böcek Yakalamak” için bir yanıt

Böcek yakaladığını hissetmek
Günaydın, sabah 5.30 gibi uyandım, gördüğüm bence rüya değildi ama annem kabus diyor ve inanmıyor, öncelikle şöyle izah edeyim; uykudayım kulağımda bir kıpırtı hissettim, düz bir pozisyonda yüzüm tavana dönük yatıyorum, sol kulağımda bir böcek kıpırtısı ama çok yoğun içine girmeye çalışıyor, görmüyorum hissediyorum. Elimi kaldırmaya çalışıyorum, sol elimi ama elim felçli gibi kalkmıyor, kaldıramıyorum, alıp atıcam böceği yapamıyorum. Sonra sağ elimi kaldırmaya çalışıyorum yapamıyorum ama bu sırada düşünüyorum, yapabilirsin kaldır o elini at o boceği gibisinden ama uykuda olduğumu biliyorum, kıpırtıyı hissediyorum. Sonra elimi kaldırdım böceği kulağımdan çekip attım, elimde oluşunu hissettim ve uyandım, zaten şok olmuştum böyle durumlardan çok korkarım, elime alıp atışımı hissettim ama boceği gormedim, kalkınca da bulamadım, rüya olmadığını düşünüyorum ama emin değilim, kabus ise anlamı nedir, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir