Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Böcekler Görmek

Rüyada böcekler neye delalet eder?

Erkek arkadaşımdan çok kötü üzücü şekilde bir ayrılık yaşadım.Üzerinden 4 ay kadar bir zaman geçti, bende hala üzüntüleri mevcut . Onu şimdilerde her gece rüyamda benzer şekillerde görüyorum. Bana çok iyi davranıyor elimi tutuyor buna benzer şeyler ve ben her seherinde böcek görüyorum .

Bir keresinde yine elimi tuttu, iyi davrandı iyi şeyler söyledi ve tam ben susuyordum birden bir duvar dibinde cıvık insan pisliği, insan pisliği içinde dana burnu ve karınca gibi kaynayan çok siyah böcekler gördüm, bir böceğin bana doğru uçtuğumu fark ettim, onu elimle ittim ama gitmedi .Buna benzer şeyler bir haftada 5 gece aynı benzer rüyalar gördüm .Hep aynı rüya ayrılmış olduğum erkek arkadaşım bu  böceklerin zararsız olduğunu söylüyordu. Bu rüyanın anlamı nedir?

Rüyada böcekler görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada dışkı görmek sık görülen bir rüya çeşididir. Genellikle insanın günlük hayatında sıkıntılı, stresli olduğu dönemlerde çok sık görülür ve evrensel bir rüyadır, bakınız rüyada bok görmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada danaburnu görülmesi iftirayı simgeler ve rüyayı gören kişiye yakın birisi tarafından tahrik edecek olayları, yanlış arkadaşlar tarafından söylentileri işaret eder. Rüyada lak böceği görmek korku ve endişeleriniz yüzünden yaşamınızda atmanız gereken adımları ertelediğini ifade eder.

Pislik içinde kaynayan böcekler ise küçük işlerle uğraşmaktan, küçük sorunları büyütmek yüzünden önünüzdeki büyük zenginlikleri kaçırdığınızı ifade etmektedir. Bakınız rüyada böcek görmek rüya analizi.

Rüyada kuduz böceği görmek uyanık hayatınızda karmaşık ve anlaşılmaz bir durum içinde olduğunuzu veya yaşamınızın yanlış yönde anlaşıldığını belirtir. Öyle bir hayat yaşıyorsunuz ki kendiniz bile kimi şeyleri anlayamıyorsunuz manası taşır. Rüyasında kuduz böceği yemek ya da kuduz böceği tozu yemek, yediğini görmek yaşamınızı daha şeffaf ve açık bir şekilde sürdürmelisiniz, başka bir deyimle eşinizden başka biriyle gönül ilişkisi varsa, zina yapıyorsanız derhal buna son verin manasını taşır. Kuduz böceği nedir kuduz böceği afrodizyak etkisi olduğuna inanılan, diğer isimleri İspanyol Sineği – Lytta vesicatoria olan zümrüt yeşili renkte, kanatlı bir böcektir. Tıp alanında yakı yapmakta kullanılır ve bu özelliği ile Yakı sineği, pehlivan yakısı olarak da anılır.

“Rüyada Böcekler Görmek” için 4 yanıt

rüyamda bi böcek vardı ama gerçek hayatta böyle bir böcek yok.hem böcekti,hem çekirge gibi zıplıyordu,hem kertenkele gibi kuruğu vardı ve sürünüyordu.ben onu üzerimden attıkça o tekrar üzerime zıplıyordu.

aynı durumu bende yasadım, erkek arkadısımdan ayrıldım ve rüyamda onun böceğe dönüştüğünü gördüm. rüyamda bu duruma anlam veremedım sonrasında onu telefondan aradım ve benımle hıc bırsey yokmus gıbı konustu. ama tabiki rüya.

Merhabalar. Ben bu sabah 5 civarlarında bir rüya gördüm. Rüyamda kendi odamdayım ve gardrobami one dogru cekiyorum ve altindan hamam böcekleri cikiyor bir iki tane bana dogru koşuyolar ama ben onlardan hemen kurtuluyorum ve dolabin arkasindaki duvar yuvarlak halinde sanki bir yuvadan cikiyorlarmis gibi karincalarla kayniyordu.
Yas 19 ogrenci Bayan bekar ustumde cok fazla sorumlluk var hissediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir