Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bodrum Görmek

Rüyada bodrum kat görmek neye işarettir?

Rüyamda beni bir bodrum katta göremediğim nedense cinler olduğunu düşündüğüm varlıklar sıkıştırdı, nefes almakta zorluk çektim, seslenmek istedim sesim çıkmadı, en sonunda boğuşarak kurtulur gibi oldum, yengeme seslendim, yaklaştı gayet sakin nas suresini okumaya başladı ( o ana kadar nas suresini bilmezdim ).

Yengem okumaya başlar başlamaz üstümden 1 tonluk bir yük kalkmış gibi rahatladım uyandım, ter içindeydim aklımda kalan tek şey minel cin kelimesi youtube ye yazdım nas suresi çıktı 3 sefer dinledim geri uyumuşum. Anlamı nedir bilen varsa, anlatırsa çok mutlu olurum.

Rüyada bodrum kat görmek yorumu

Rüyada bodrum kat görmek mutsuzluk sembolüdür, bilinçaltınızdaki memnuniyet düzeyinizi ifade eder, sezgilerinizi daha çok değerlendirmeniz gerektiğini ifade eder. Bodrum katta yaşamak, bodrumda yaşadığını görmek gerçek yaşamınızda elinizdeki kısıtlı imkanlara rağmen mutlu olmayı bildiğinizi, bunu başarabildiğini simgeler. Rüyada bodruma inmek, bodrum kata indiğini görmek, yaşamınızda kargaşa ve işlerinizde dağınıklığı işaret eder.

Bodrumda cinlerin seni sıkıştırması ise senin sınırlı imkanlarla başarıya ulaşmak için çaba sarf ederken bir nedenle yaşamının alt üst olduğunu, bazı dengesizlikler ve düzensizlik ortaya çıktığını işaret ederken yengenin dua ederek seni cinlerden kurtarması ise sabır, dua ve manevi zenginlik ile hayatında karşına çıkan bu zorlukları aşacağını temsil etmektedir. Not: burada anılan bodrum, apartmanın toprak altında kalan katı anlamındadır.

“Rüyada Bodrum Görmek” için 2 yanıt

Bodrum katında yaşamak
Merhabalar rüyamda yıkık dökük, felaket derece pis, karanlık sayılacak bir bodrum katındaydım, çok kötü bir yerdi, tam bir harabeydi ama ben orada bir koltukta oturup televizyon izliyordum. Daha sonra annem gelip “neden uyumuyorsun, saat geç oldu” dedi, bende kendimi kötü hissettim bu iğrenç yerde nasıl oturuyorum diye kendimi sorguladım, oturduğum koltuktan kalkıp eve giderken rüyam sonlandı. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir