Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Boğa Güreşi Görmek

Rüyada boğa güreşleri neye işarettir?

Rüyamda gelinlik seçmeye gidiyorum ama dereden geçerek, taşların üzerinden zıplaya zıplaya gidiyorum, dere çok güzel bir yerde akıyor, yeşil bir alan, harika berrak bir suvar. Derenin ilerisinde boğa güreşleri yapılıyor, boğaları uzaktan görebiliyorum. Sonrada gittiğim yerde baktığım gelinliği beğenmiyorum. “Başka yerden bakacağım” diyorum. Ayrıca benimle gelen bir kaç kız daha var, onlarda kendilerine gelinlik bakıyorlar. Sanki yarışıyorlar benimle. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada boğa güreşi görmek tabiri

Serpil merhaba, Rüyada dere görülmesi çabalarınız sonucunda başarılı olacağınıza işaret ederken Rüyada dereden geçmek hayatının güzelleşmesi, mutlu olmak, ferahlamak anlamına gelir. Rüyada gelinlik bakmak ya da rüyada gelinlik denemek, yaşamınızda hayallerinize giden yolda önemli bir karar aşamasında olduğunuzu işaret ederken, aradığınız gelinliği bulmanız ya da denediğiniz gelinliği beğenmeniz bu kararı yakında vereceğinizi ve hayırlı olacağını temsil ederken tersi durum ise bir süre beklemeniz gerektiğini gösterir.

Rüyada boğa güreşi görmekRüyada boğa güreşi görmek savaş, kızgınlık, hiddet, öfke, ilkel istek anlamlarını simgeler. Kendi yaşamınızda, ilkel istek ve özlem duyguları, kendiniz ile savaştığına delalettir. Rüyada durup dururken boğa güreşi görmeniz, kızların sanki seninle yarışıyor gibi olmaları bir araya gelince rüyanın anlamı güçlenmekte ve gerçek hayatta seni kızdıran bazı şeyler yaşadığını anlatmaktadır.  Rüyada rodeo görmek bu rüya size hayvansı kuvvetlerini kontrol altına almanız gerektiğini ifade eder. Boğa konusunda geniş açıklama rüyada boğa görmek sayfasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir