Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Boğaz Köprüsünde Yürümek

Rüyada Boğaz köprüsünde yürümek neye işaret eder?

Rüyamda Boğaz köprüsünde yürüdüğümü ve dua ettiğimi gördüm. Merhaba, rüyamda boğaz köprüsü üzerindeyim, yanımda annem ve ablam var, kalabalık bir sürü insan var, meğer köprüyü yürüyerek geçiyormuşuz, normalde yürüyoruz köprü üzerinde fakat ben korkmaya başlıyorum, benim bulunduğum yer genişken önüme bakıyorum incelmeye başlıyor ve ben adım attıkça köprü incelip uzamaya hatta ipten ve sallanan bir köprü oluyor.

Rüyada boğaz köprüsünde yürümekAblam önümde annem arkamda diyorum ki “Allah’ım ben burayı nasıl geçeceğim” o kadar korkuyorum ki ve bağırarak ayetel kürsi duasını okuyorum ve birden Allah’ın isimlerini sayıyorum bağırarak, hem Arapça hemde Türkçe acıklıyorum işte diyorum her şeyi yaratan sizin içinizde de var v. s hatırlayamadığım hatta normalde bilmediğim bir kaç şey daha söylüyorum ve geçebileceğimden korkmamaya başlıyorum fakat ardından ablam acele ediyor ne yapıyorsun diyorum ve onun yüzünden köprü eğiliyor ve biz aşagıya tam olarak düşmüyoruz ama yukarıya bir bakıyorum aman allahım nasıl cıkacagız biz diyorum daha çok güç gerekecek şimdi diyorum yukarıya tırmanmak için o sırada annemi düşünüyorum o yorulur diye yukarı cıkınca 2 tane vinç ayarlamam lazım diyorum
yorumlarsanız sevinirim

Rüyada Boğaz köprüsünde yürümek neye yorumlanır?

Rüyanız şu anda gerçek yaşamınızda sizi oldukça üzen, endişelendiren kimi sorunlar yaşadığınızı, ancak bunları yakında aşacağınızı ifade etmektedir. Rüyada köprü görmek, köprüden geçmek, köprüden geçtiğini görmek hayatta yaşayacağınız zorlukların üstesinden geleceğinize işarettir. Rüyada boğaz köprüsünü görmek iç dünyanızda kavuşmaya can attığınız bazı şeylere kavuşacağınıza rivayet edilir. Köprü üzerinde yürümeniz ise bunlara kavuşma yolunda adım attığınıza işarettir. Rüyada ayarlamayı düşündüğünüz vinç , harcamalarınızı işaret etmektedir. Bu dönemde hareketlerinize, yatırımlara ve harcamalara çok dikkat edilmelidir.

“Rüyada Boğaz Köprüsünde Yürümek” için 5 yanıt

Rüyada Aziz Yıldırım’ı görmek
Rüyamda Boğaziçi köprüsünün ayaklarından biri kırılıyordu ve köprünün üst kısmı salıncak gibi sallanıyordu, en sonunda köprü Aziz Yıldırım’ın üstüne yıkılıyordu, Aziz Yıldırım sudan çıkıyordu ama kimse ona Aziz Yıldırım demiyordu herkes adına yakın bir isimle hitap ediyordu ve ben çok şaşırıyordum

Köprü yıkılması, bir köprünün yıkıldığını görmek gerçek yaşamınızda aksilik ve talihsizlik konusunda bazı endişeleriniz olduğunu, kendinizi bu günlerde şanssız hissettiğinizi gösterirken bunun sandığınız kadar önemli olmadığını, kolayca atlatacağını temsil eder.

Köprü yıkılmasının Aziz Yıldırım ile alakası konusunda Sayın başkanın isminin sizin için ne ifade ettiğini incelemelisiniz.

merhaba ben gülcan. rüyamda erkek kardeşimle boğaziçi köprüsünden geçiyoruz, köprü gerçek halinden çok faklı. çok korkuyorum kardeşimi düşürüp kaybetmekten, ikinci kez tekrar geçiyoruz beraber ve köprüden tertemiz denizi görüyörüz, bir bakıyorum kardeşim benden önce inmiş denizde kucağıma alıp sırtımda taşıyorum. bir başka köprüye merdivenle çıkıyorum, kardeşim sırtımda olmasına rağmen hiç ağır gelmiyor, rahatlıkla çıkıyorum merdivenlerden. akşam olmuş hafifçe yağmur taneleri yağıyor.

Bekarım. 25 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim. Son zamanlarda bir konunun aydınlanmasını bekliyorum. Rüyamin bu konuyla alakalı olduğunu düşündüğümden yorumunu rica ediyorum. Rüyamda bir ay kadardır görüşüp konuşmadığım sevgilim bana “boğaz köprüsünü geçip babamın yanına geleyim, seni 18.02 de arayacağım” dedi. Kendisi aslen yurt dışında çalışıyor ve ikimiz de İstanbul dışında ikamet ediyoruz.

Ben rüyamda gece boğaz köprüsünden geçiriyordum çok korkutucuydu yanda arabalar geçiyordu biz ise 3 4 arkadaşımla yandan geçiyorduk denize düşmekten korktum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir