Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Boğaz Köprüsünün Yıkıldığını Görmek

Rüyada boğaz köprüsünün yıkıldığını görmek neye çıkar?

Çok sevdiğim bir abim, (iş konusunda yardımı olma ihtimali de bulunan) ve iki tane daha şu anda kim olduğunu hatırlayamadığım kişi ile boğaz köprüsüne doğru ilerliyorduk. Tam bu sırada denizden bir hortum belirdi ve boğaz köprüsünün yıkılışını gördüm. Ardından denizden başlayarak yolun çökmeye başladığını ve bize doğru yaklaştığını gördüm. Ardından altımızdaki yol çöktü ve başka bir yola düştük. Hiçbirimize ve arabaya bir şey olmadı.

Ancak düştükten sonra arabayı süren arkadaş çok korktu ve nutku tutuldu. Direksiyona ben geçtim ve bulunduğumuz ortamdan uzaklaşmak için sürmeye başladım. Garip olan aracı sürerken korkmuş değildim, eğleniyordum. Daha sonra bir binanın önüne vardık ve burada binadan çıkan bir kaç kişi ile hatırlayamadığım bir şeyler konuşmaya başladık. Sonra da uyandım. 34, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Rüyada boğaz köprüsünün yıkıldığını görmek yorumu

Rüyada boğaz köprüsünün yıkıldığını görmekRüyada boğaz köprüsünü görmeniz aslında iç dünyanızda özlemini duyduğunuz, kavuşmaya can attığınız bazı şeylere kavuşacağınıza işaret ederken, köprüye doğru ilerlemeniz bu arzularınıza ulaşmak için adımlar attığınızı temsil etmektedir. Rüyada hortum görülmesi rüya sahibinin içindeki fırtınaları ifade eder. Sizi çok heyecanlandıran olay veya olaylar yaşıyorsunuz manası taşır. Hortum sonucu boğaz köprüsünün yıkıldığını görmeniz esasında kavuşmak istediğinizi şeye çok yaklaşmış olmanın sizde tarifi imkansız, çok büyük bir heyecan yarattığını anlatmaktadır. Bu şey sizde öyle bir istek yaratmış ki gözünüz o şeyden başkasını görmüyor, hatta dünya yıkılsa bile umurunuzda olmayacak derecede. Tutku, saplantı derecesinde istekler kişinin kendisini yok etmesine dahi sebep olabilir, bunu unutmamak, akıldan çıkarmamak gereklidir.

“Rüyada Boğaz Köprüsünün Yıkıldığını Görmek” için 7 yanıt

Merhaba rüyamda boğaz köprüsündeydim, köprüde yürürken birden sallanmaya başladı köprü, ben dikkatlice geçiyorum çok korkmuyorum, sonunda köprünün diğer tarafına geçiyorum, aynı Avrupa yakasının oradaki köprüde olduğu gibi yeşillik orman falan var köprünün altında yine deniz falan var acaba yorumu nedir? teşekkürler. 24, Kadın, bekar, grafiker.

Hüzünlü selam, Rüyada köprüsünü görmek veya geçtiğini görmek iç dünyanızda kavuşmaya can attığınızı, hayatta karşınıza çıkacak zorlukları aşacak güç ve bilgiye sahip olduğunuzu ve hedeflerinize doğru emin adımlarla ilerlediğini gösterir. Köprüde yürürken köprünün sallanmaya başlaması hayatınızda ani bir değişilik olacağını, bu değişikliğin ilk zamanlar size zor geleceğini ancak daha sonra bunun hakkınızda hayırlı olacağını temsil ederken rüyanın sonunda karşıya geçmeniz engelleri aşarak hayallerinize kavuşacağınızı ifade etmektedir.

Rüyamda boğaz köprüsünün yanındayım kızkardeşim ve arkadaşımla izliyorum ama boğaz köprüsü tersti arabalar doluydu ama dökülmüyordu neden arabalar denize düşmüyor diye sordugumda bir kişi geliyor ve bir işaret yaparak köprüyü yıkıyor deniz taşıyor içinde akıntıya kapılıyoruz ben tutunuyorum kızkardeşim dalgaya kapılıyor onu kurtarmak için bende elimi bırakıyorum ve akıntı beni sürüklüyor daha sonra arkadaşım beni kurtarmış evine almış oluyor

Ruyamda balkon gibi bir yerde oturmustuk birden kopru cok hizli sallanmaya basladi bizde halatlara elimizi uzatip tuttuk ve durdurduk

Rüyamda boğaz köprüsünde kalabalık insanlar vardi. Bende onlarla köprüye bakıyorum, birden köprünün halatları koptu insanlar denize düştü, sonra mali polis geliyor benden kimliğimi istiyor, bende kimliğimi veriyorum, polis sonra inceleme yapıyor bu ne anlama geliyor?

Rüyamda bir okuldaydık, arkadaşlarımla boğaz köprüsünün yandığını ve yıkıldığını, o yanmayla suya düştüğünü izliyorduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir