Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Boğazından İp Çıktığını Görmek

Rüyada boğazından ip çıktığını görmek neye işarettir?

Merhabalar. Geçen gece gördüğüm enteresan rüyayı sizlerle paylaşmak istedim ve yorumunu çok merak ediyorum. Kalabalık bir arkadaş ortamındayım, çeşitli insanlarla sohbet ediyorum ve birden ağzımda tüy varmış gibi bir hisse kapılıyorum, elimi ağzıma götürdüğüm anda boğazımdan metrelerce beyaz ip çıkartmaya başlıyorum, canım yanmıyor ama bunun nasıl olduğuna çok şaşırıyorum.

Tüm ipler boğazımdan çıktıktan sonra müthiş bir rahatlama hissediyorum ve yanımdaki insanların dehşet içinde bana baktıklarını görüyorum. Yorumlarsanız çok sevineceğim, teşekkür ederim.

Rüyada boğazından ip çıkması neye yorulur?

Rüyanız, dedikodunun, çekişmelerin, kıskançlıkların çok olduğu bir ortamda bulunduğunuzu, birinin size sizi çok üzün bir söz söylediğini ve buna çok içerlediğini, o kişiye hak ettiği yanıtı vererek rahatlayacağınızı işaret etmektedir.

“Rüyada Boğazından İp Çıktığını Görmek” için 15 yanıt

Rüyada kardeşinin boğazına bir şey kaçtığını görmek
Rüyamda kardeşimin boğazına bir şey kaçıyor, lavaboya koşturuyor. Lavabonun altında da bebeğim var, yanakları morarmış. Onu oradan alıyorum. 33, Kadın, Evli, Çalışıyor, değişken ruh hali

Rüyada kardeşin boğazına bir kaçması onun size söylemek istediği ancak söylemediği bir şeyler olduğunu gösterir. Rüyada gördüğünüz morarma ise reel hayatınızda üzerinize fazla yük yüklendiğini düşündüğünüzü ancak aslında öyle olmadığını, sahip olduğunuz şeylerin kıymetini bilmek gerektiğine yorumlanır.

rüyamda 4 aylık bebeğimin ağzında ip olduğunu hatta birazını yuttuğunu fark ediyorum sonra bu ipi çekip çıkartıyorum. yorumlarsanız sevineceğim .teşekkürler.

Eşim rüyasinda 3 aylik torunumuzun ağzindan ip çikarmiş bu arada çok korkup annesİne de kizmiş ne anlama geliyor

Eşinizin rüyası, büyük ihtimalle torununuzu (aileyi) kıskanan birileri olduğunu ve eşinizin canını sıkacak bir dedikodu duyacağını temsil etmektedir.

Merhabalar,
Bu gece ben de aynı rüyayı gördüm. Kalabalık bir aile ve arkadaş ortamındayım, çeşitli insanlarla sohbet ediyorum ve birden ağzımda tüy varmış gibi bir hisse kapılıyorum, elimi ağzıma götürdüğüm anda boğazımdan metrelerce beyaz ip çıkartmaya başlıyorum, canım yanmıyor ama bunun nasıl olduğuna çok şaşırıyorum. Tüm ipler boğazımdan çıktıktan sonra müthiş bir rahatlama hissediyorum ve yanımdaki insanların dehşet içinde bana baktıklarını görüyorum.
Rüyayı yorumlarsanız çok mutlu olurum.

Erdoğan ve Birce’ce cevap,
Değerli okurlarım, bu rüyanın aynısını gördüyseniz neden farklı yorum istiyorsunuz? Sayfada analtılmış;
Rüyada boğazından bir şey çıktığını / çıkardığını görmek rüya sahibinin çok dedikodu, çekişme, kıskançlık yaşanan bir ortamda bulunduğunu, birinin ona onu çok üzün bir söz söylediğini ve buna çok içerlediğini anlatırken aynı zamanda o kişiye hak ettiği yanıtı vererek rahatlayacağını işaret etmektedir.

Merhabalar dun gece ve cogu zaman ayni ruyayi goruyorum yorumlarsaniz sevinirim ruyamda bogazimdan uzun sonu gelmeyen ip cektigimi goruyordum bagiraaklarim cikarcasina oluyordu ipin sonu gelmiyordu en son ip koluyordu kalani yutkunuyordum uyandigimda cok korkmustum bazende ip yerine sac goruyorum bunun anlami nedir

Dün rüyamda bir ortamda oturduğunu görüyordum. Ağzımdan yeşil bir ip çekiyordum. Ip geldikçe geliyordu. Yegenimin kaynanasi bana “belki gözlerin içten yesildir ondan bu ip geliyor” diyordu. Ruyamin ne anlama geldiğini yorumlarsaniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Iyi günler rüyamda yumurtanın üstündeki kabuğu birazcik kirilmis ve yarı pişmiş yumurtayi yemeye çalışıyordum birde anneannem rüyasında oğlumu emzirmeye çalışırken almamış ağlarken ağzında naylon ip görmüş onları çıkartmış hep ne anlama gelir acaba bunlar

Merhabalar,
Rüyamda çekyat bozuluyor ve çekyatın altına bakarken ip tuttuğumu fark ediyorum. Metrelerce ipi boğazımdan çekerek cıkarmaya çalışıyorum. İpin bir ucunu cıkarıyorum fakat karısık bir ipti. Sonra çektikçe gözümü bağlamışım gibi, gözüm kapandı ve konuşamadım. Kendimi kapıya attım annemler bahçede oturuyordu, konuşamıyordum. El işaretleri yaparken kuzenim gördü ip tuttuğumu annemlere seslendi yanında fakat uyandım o arada bir korkuyla. İpim pembeydi

Cansu merhaba. Rüyada çekyat görmek hareketsizlik simgesidir, kişinin hareketsiz kaldığını ifade ederken hayatta hedeflerine ulaşması için daha aktif olması gerektiğini gösterir. Çekyatın bozulması ise senin bu durumdan memnun olmadığını (hareketsizlikten) ve bir şeyler yapmak istediğini ancak ya ne yapacağına karar vermediğini ya da yanlış şeyler yaptığını belirtmektedir. İp ile yaşadıkların senin yaptığın ya da yapacağın hatalı işlerin sana getirdiği sıkıntıları anlatmakta, ipin renginin pembe olması ise hayalperest olmamak gerektiğini, olaylara mantıklı bakmak gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyamda yegenimle oyun oynarken birden bogazima bisey batiyor sonra bogazimdan gri renkte baya uzun ip cekiyorum ipi cekiyiyorum cekiyorum böyle gozumden yaş geliyor oğünüyorum ipin sonuna geliyor tikaniyorum nefes alamiyorum kuvvetlice cekince ip yumagi çıkıyor biri sana ip büyüsü yapmış o çıktı diyorlar sonra uyaniyorum yorumlarmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir