Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Boğazından Tutamla Saç Çıkarmak

Rüyada boğazından saç çıkardığını görmek ne demek?

Rüyamda boğazımın içinden uzunca ( bayan saçı gibi) tutam tutam saç çekiyorum ve sonrasında ben saçları çekerken ağız içindeki alt ve üst kısmındaki damaklarım yırtılıyor ve dişlerim dökülüyor. Sonrasında ise yerden buğday tanelerini toplamaya başlıyorum. bunun yorumunu yaparsanız sevinirim kolay gelsin.

Rüyada boğazından saç çıkarmak yorumu

Ağzında saç görmek, saç yemek, saç yutmak ya da ağzından boğazından saç çıkarmak, söylediğiniz bir kötü sözün ya da birine hatasını yüzüne vurmanızın o kişiyi çok kırdığını simgeler. Ne zaman size birisi kötü söz söylese ya da hayatta yaptığınız hataları yüzünüze söylese siz bunları duymak istemezsiniz, çünkü rahatsız olursunuz. İşte ağzınızdaki saç bunu temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada buğday görmek buğday dirilişi, canlanma, canlılık ve bereketi simgeler. Rüyada buğday biçmek, buğday hasat etmek hedeflerinize ulaşmak için doğru yolda ilerlediğinizi işaret eder.

“Rüyada Boğazından Tutamla Saç Çıkarmak” için 3 yanıt

ben bir kaç gün üst üste rüyamda ağzımın içinde kıl olduğunu görüyorum, önce bir iki tane sonra biraz daha fazla şekilde uzunca saç kılı çekiyorum, çekiyorum kopmuyor damağımdan geliyor gibi. yorumlarsanız çok sevinicem teşekkürler.

Rüyamda biriyle konuşurken ağzımda bir şey hissediyorum, öne doğru eğilip ağzımdan tutam saç çekıyorum, her hangi bir acı çekmiyorum iki leğen saç çıkıyor anlamı nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir