Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Boğazlamak

Rüyada boğazlamak ne demektir?

Rüyamda eski evimin önünde sevgilimle birlikte dururken birden karşıma, biri kaplan diğeri kaplana benzeyen yabani hayvan çıktı. Kaplan diğerini boğazından ısırarak öldürdü. biz korkarak amcamın evine gittik. Ama amcamın evi diye gördüğüm yer 4 katlı ahşap bir binaydı, 4. kattaydı.

Sohbet ederken birden ev sallanmaya başladı ve çöktü. Sarsıntı deprem gibi değildi. Daha çok sert çarpmaların sonucunda oluşuyordu. yapı düşerken kelime i şahadeti yarısına kadar okuyabildim. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler

Rüyada boğazlamak tabiri

Rüyada boğazlamak veya birini ya da bir şeyi boğazladığını görmek boğazlanan kişiye göre farklı anlamlar taşır. Boğazını sıkmak, boğazını kesmek eylemleri aynı yoruma sahiptir. Bakınız rüyada boğaz görmek yorumu.

Rüyada tanımadığın birini boğazladığını görmek gerçek yaşamınızda sizi çok etkileyen bir olayın varlığını işaret eder. Rüyada karşı cinsten birini boğazladığını görmek özel yaşamında kimi özel sorunlara işaret eder. Rüyada bir çocuğu boğazlamak geçmişten gelen kimi kötü anıların olumsuz etkisini üzerinizden henüz atamadığını simgeler

Rüyada bir hayvan boğazlamak ya da bir hayvanı boğazladığını görmek günlük yaşamınızda çevrenize karşı pek çok haksızlık yaptığınızı işaret eder.

“Rüyada Boğazlamak” için 2 yanıt

Rüyamda önce 5 yaşındaki kız kardeşimin boğazını kestirdim ve ardından 6 yaşındaki amcamın kızının boğazını kestirdim sonra onlara bakarken pişmanlık duydum ve korkarak uyandım. Lütfen bir an önce açıklayın tabirini öğrenmek istiyorum çok teşekkürler iyi günler dilerim. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci, endişe.

Hamza selam, görmüş olduğun rüya adeta bir öfke koması yaşamakta olduğunu, bir an önce seni böylesine öfkelendiren sebebi bulup, onu çözmen gerektiğini aksi halde kendine veya çevrene zarar verebileceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir