Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Boğazlanmak

Rüyada boğazlandığını görmek neye delalet eder?

Ben gece bir rüya gördüm, uyurken bir şey boğazımı sıkıyordu, nefes alamıyordum, besmele çekmeye çalışıyordum ama çekemiyordum, sanki dilim tutulmuş gibiydi. Besmele çekmek için kendimi çok zorluyordum ama çekemiyordum hep yarım kalıyordu, en sonunda uyandım, kelime-i şehadet getirip tekrar yattım uyudum.

Yine bir rüya gördüm, bu sefer karşımda iki tane kara çarşaflı kadın oturuyordu. Bir tanesinin sadece gözleri görünüyordu ama diğerinin gözleri bile kapalıydı. Zorla çarşafını açtım birden bağırdı, bembeyaz hortlak gibi yüzü vardı. Rüyada sure okumaya çalışıyordum ama bir şey engel oluyordu, hep yarım kalıyordu dilim tutuluyordu, sanki dilim uyuşmuş şişmiş gibiydi. Gözlerimi açtım uyandım nas suresi ve fatiha okudum yattım.

Arkasından yine bir rüya gördüm, rüyada en yakın arkadaşlarımdan biri beni okul sırasının arasına sıkıştırıyordu öldürmek ister gibi. Kemiklerim çok acıyordu nefes alamıyor canım yanıyordu ve “besmele çekersem” geçer diyordum ama geçmiyordu, besmeleyi zorla kendimi sıka sıka çekiyordum birden uyandım. Çok korkmuştum üst üste olunca.

Tekrar yattım ve bir tane daha, gözlerimin önüne kara bir şey inmişti. Sadece uzun kirpikleri vardı kapkaraydı hiç bir şey belli olmuyordu. Aniden uyandım bir kaç sure okuyup yattım kardeşimin yanına bir daha da görmedim başka ama rüyamda bile sanki bir şey ya da birileri bana musallat oldu diye düşünüyordum. Lütfen bana yardımcı olun tüm bu bir gece de olan rüyalar ne demek? Rüyada boğazının sıkıldığını görmek neye işarettir?

Rüyada boğazlanmak neye yorulur?

Rüyada boğazlanmak, boğazının sıkıldığını, boğazlandığını görmek gerçek yaşamda taşımayacağın yüklerin altına girdiğinizi ve bir panik halinde olduğunuzu simgeler. Rüyada boğazlanmış birini görmek gerçek yaşamınızda şükretmeyi öğrenmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada boğazlanmış hayvan görmek adımlarınızı çok dikkatli atmanız gerektiğini, fazla sorumluluk aldığınızı simgeler. Bu konuda rüyada boğaz görmek rüya tabiri sayfasında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Boğazlanmak” için 3 yanıt

Rüyamda annemin ölü haberini ablam bana veriyor, ben agliyorum kücük kiziminda bogazinda yaralar, böyle delik delik kizariklar disariya dogru cikmis bunu yorumlarsaniz sevinirim tesekkürler

Songül merhaba,
Gördüğünü rüya yaşamdaki izlediğiniz yol ile hedefleriniz arasında bağlantı hakkında bilgi vermekte, annenizin ölüm haberini almanız gittiğiniz yol ile hedeflerinize ulaşamayacağınızı, hedeflerinize ulaşmak için başka bir yol bulmanız gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyam çok saçmaydı, sürekli bir rüya görüp uyandığımı sanıyordum ama uyanmıyordum, rüya olduğunu bilmeme rağmen kontrol falan da edemedim, saçmaydı ama en çok koktuğum kısım annem beni uyandırmaya çalışıyordu, rüyamda annem beni boğazlıyor sanıyordum, eli boğazımda boğuyor beni sanıyordum, annemin eline vuruyordum, nefes almaya çalışıyordum, olmadı sonra birden kalktım rüyaymış annem uyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir