Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Boğulan Birini Görmek

Rüyada boğulan birini görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda eski arkadaşlarımla gezdiğimi gördüm, sonra küçük bir kıza (sonradan kız kardeşim olduğunu öğreniyorum) arabayla birisi vuruyor ama bizi gözaltına alıyorlar, bizde kendimizi kurtarmak için izin alıyoruz, o kişiyi karanlık yerlerde arıyoruz sonunda buluyorum, o hiç bir şey söylemeden geliyor benimle, onu polise götürüyorum.

İlk önce söylemek istemese de itiraf ediyor, iste son olarak polise ifade verdiğini polisin bağırdığını görüyorum, bizi bir yere götürüyorlar, yolda giderken denizde birinin boğulduğunu görüyoruz, polisler hemen suya atlayıp boğulan adamı kurtarıyor. Bu rüyanın manası var mı?

Rüyada boğulan birini görmek neye yorumlanır?

Rüyada bir başkasının boğulduğunu görmek, yardıma gereksinimi olan bir yakınınıza hemen yardım etmeniz gerektiğini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada boğulmak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Boğulan Birini Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda en yakın arkadaşım denize atlıyor ve boğulma sesleri duyuyordum yanımdakilere söyleyip denize atladım fakat dalamadığım için geri çıktım bir süre sonra arkadaşımda iskeleden yanımıza çıktı

Rüyada kızının boğulduğunu görmek ve kurtarmak
Rüyamda önce temiz olan sonra bulanıklaşan bir suyun içinde kızımın çırpındığını gördüm. Su içine kızımı içine çekerken ben bağırarak çok ağlıyordum. Sonra ben Allah’a koyun adak adadım, kızımı sudan çıkardım, kızım yaşıyordu ama bebek şekline dönüşmüştü. Yardımcı olursanız yorumlarınızla sevinirim.
derin temiz, 58, Kadın, Evli,Ev hanımı, endişe

Rüyada kızının boğulduğunu görmek onun maddi veya manevi yönden size ihtiyaç duyduğunu ve bunu size büyük ihtimalle söyleyemediğini temsil etmektedir. Bu durum kızınızın önce iyi olarak düşünerek başladığı ancak sonradan kötüleşen bir durum sebebiyle olduğunu göstermektedir. Kızınızın bebek şekline dönüşmesi, sizin kızınızın kedersiz, kaygısız bebeklik dönemlerine olan özleminizin yansımasıdır.

Annenin denizde boğulması
Rüyamda bana, annemin denizde boğulduğunu söylüyorlar, ben ağlıyorum, deniz kenarındayım o sırada ve deniz çok sakin sessiz bir şekilde.
Daha sonra dayımın eşi yengem geliyor, başımı okşuyor ve bana ‘üzülme zaten nasıl biri olduğu belliydi’ diyor. O sırada da yengemin hamile olduğunu fark ediyorum ve daha sonra kalkıp oradan gidiyoruz. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir