Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Boğulmak

Rüyada boğulmak ne demektir?

Rüyada boğulmak, boğulan birini görmekRüyamda oğlumun boğulduğunu gördüm. Nehir kenarında oğlumla beraberdim ki yaramazlık yapıyordu, uyarılarıma rağmen suya girdi. Önce arkasından atlamak istedim, sonra yıllardır görmediğim kardeşimi suda görünce suya atlamadım o oğluma dikkat edecek diye. (Not: gerçek hayatta bir kardeşim kaybolmuş, yıllardır görmüyoruz, ama rüyada kaybolduğunu bilmiyorum )

Arkalarında bağırıyordum kardeşime “oğluma dikkat etsin” diye, önce oğlum akan suda neşeli idi bir anda kardeşimin suda cansız olduğunu fark ettim ve o anda gömleğimi çıkaracakken atlayıp oğlumu kurtarayım derken oğlumunda hareketleri kesildi ve atlamadım, sadece oğlumun ismini sayıklayarak uyandım. Lütfen ne manaya geliyor? söylerseniz çok mutlu olurum, şimdiden size çok teşekkür ederim. Habip.

Rüyada boğulduğunu görmek neye yorulur?

Habip merhaba. Bu ilginç rüyayı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Kardeşiniz hakkında yaşadığınız bu derin travmanın rüyalarınızda karşınıza çıkması çok normal, onu rüyalarınızda görmeye devam edebilirsiniz. Umarım bir gün onun iyi haberini alabilirsiniz. Teknoloji ve iletişim kanalları çok gelişti.

Rüyada bir başkasının boğulduğunu görmek, yardıma gereksinimi olan bir yakınınıza hemen yardım etmeniz gerektiğini gösterir.

Yukarıda yazan yorum iki açıdan ele alınabilir; hem kardeşinizi hem de oğlunuzu işaret edebilir ve her ikisi içinde mantıklıdır. Kardeşinizin sizlere gereksinim duyması gayet tabiidir, oğlunuz da sizi daha fazla yanında görmek istiyor olabilir. Lütfen gelişmeleri ve düşüncelerinizi ileride buraya ekler misiniz?

Rüyada boğulmak, boğulan birini görmek hakkında ilave bilgiler

Rüyada boğulmak, boğulduğunu görmek gerçek yaşamın zorlukları ve engeller hakkında mesaj verir. Birinin sizi boğduğunu görmek duygularınızı gizli tuttuğunuzu; korku, aşk ve kızgınlıkları açıklayamadığını ifade eder. Rüyada suda boğulmak, suda boğulduğunu görmek iş hayatında başarı ve normal yaşantınızda dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder. Birini boğmak, birisini boğduğunu görmek büyük bir öfke ve kızgınlığa işarettir. Bazı olayların olmasını önlemek istediğinizi anlatır. Bir başkasının boğulduğunu görmek, yardıma gereksinimi olan bir yakınınıza hemen yardım etmeniz gerektiğini gösterir. Rüyada boğulan hayvan görmek kabul etmesi zor önerilerle karşılaşacağınıza işaret eder. Boğulmakta olan hayvanı kurtarmak kendinizi tam olarak açıklayamadığını gösterir.

Birisi boğazını sıkarak sizi boğuyor ise bu gerçek yaşamda çevrenizdeki birileri veya bazı şeylerin sizi kaygılandırdığını ancak bu kaygıların yersiz olduğunu temsil eder. Eğer bir yemek nedeniyle boğuluyorsanız bu kendinizi suçlu hissettiğinizi anlatır. Eğer duman nedeniyle boğuluyorsanız yüzleşmek istemediğiniz şeyler olduğunu işaret eder.

“Rüyada Boğulmak” için 7 yanıt

ben 18 yaşındayım, rüyamda hasta olduğumu ve içi su dolu bir havuza girdiğimi ama boğulmadığımı ve gülüp eğlendiğimi gördüm anlamı nedir acaba ?

rüyamda esimin denizde boguldugunu dalip bir daha cikmadini gördüm ne anlama geliyor , yorumlariniz icin tskler

Rüyamda öz kız kardesimin havuzun dibine daldigini ama bogulmadigini gördüm. Havuzun içinde saatlerce kaldığını ve annem,erkek kardeşim ve ben çıkarmaya calistigimiz halde cikaramadigimizi gördüm. Ayrıca suyun rengi ilk önce berraktı,sonradan bulanmaya ve yosunlasmaya başladı. Lütfen ruyamin yorumunu gönderir misiniz? Allah rizasi için. N’olur!!

Rüyada bir arkadaşım bana istemediğim bi şey dedi diye hafifçe omzuna vurdum ve daha sonra o kişi tanımadığım bir kaç kişiyle beni başkalarıyla çok uzun bir iple birazda kalın bir iple boğdurduğunu gördüm ama sonra açtım.sonra koşarak gidip bi yerden su alıp içtim.bu ne anlama geliyor?
cevaplarsanız sevinirim
teşekkürler

ruyamda başkaları tarafından eşimin boğolarak öldürmeye çalışması ama boğanı güremiyordum

Rüyada eşinin boğulduğunu görmek
Öncelikle merhabalar, eşim sabaha karşı rüyasında benim denizde bogulmuş haberini almış, tüm akrabalarımda konuştugum konuşmadıgım kişiler aglamış, bu neye işaret?

Murat merhaba, rüyalar gören göre yorumlanır, bu nedenle yapacağım açıklama eşiniz içindir: Rüyada kocasının boğulduğunu görmek rüyayı gören kişinin kocasının sıkıntıda olduğunu ve bazı konularda onun yardımına veya daha fazla desteğine ihtiyaç duyduğunu gösterir. Ancak rüyanın sonu iyiye işaret çünkü ağlamak iyidir, rahatlamaya işaret eder ve büyük ihtimalle tüm yakınlarla bir arada feraha ereceğine ya da onların desteğiyle rahata çıkacağınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir