Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Boğulmaktan Kurtulduğunu Görmek

Rüyada boğulmaktan kurtulduğunu görmek ne demektir?

Merhaba ben 11 yaşındayım adım Nida. Benim rüyamda annem ve babam bir yerin önünde durdu ve arabadan indi bana bekle arabada dediler. bende beklerken arabayı kullanmaya çalıştım vitesi falan çevirdim ve arkadan bir köpek geldi arabayı itti araba yokuş aşağı kaymaya başladı.

Çok korktum bağırdım kumsala doğru gidiyordum, denize düşecektim. Ve düştüm, arabanın içindeydim ve arabadan çıktım denizde çırpınmaya başladım, boğuluyordum ve bir erkek geldi yanıma, beni aldı kumsala götürdü hayatımı kurtardı ve herkes bana bakıyordu o sırada rüyam bitti.

Rüyada boğulmaktan kurtulduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız kendinizi tam olarak açıklayamadığını göstermektedir. Bu aile içinde, arkadaş çevresi veya eğitim hayatınızda olabilir.

Rüyanız aynı zamanda gelecekle ilgili kararlarınızda kimi sıkıntılar çektiğinizi, size yol gösterecek birilerine gereksinim duyduğunuzu gösterebilir. Anne baba ve öğretmenlerinizle tüm düşüncelerinizi açık açık konuşmalı onların önerilerine kulak vermelisiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Boğulmaktan Kurtulduğunu Görmek” için bir yanıt

Rüyada rüzgarla denize düşmek
Merhaba ben uzak bir yerden denizi izliyormuşum, bir anda hızla esen bir rüzgar beni denize doğru sürüklemiş, ben ne olduğunu anlamadan kendi çabalarımla kurtulmaya çalışırken toprak beni çekerek daha da derin yerlere atıyormuş ve birden karşıma tel örgü çıkarak tırmanmışım ve kurtulmuşum. Uyandığımda ise gerçekten çok yorgun ve bitkindim. Sanki gerçekten yaşamış gibi hissettim. Bunun anlamı var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir