Rüyada Boğuşmak

Rüyada boğuşmak neyi gösterir?

Rüyamda terk edilmiş metruk bir yerde üzerime saldıran tanımadığım insanlarla boğuşuyordum. Ellerinde silahları vardı onlardan alıp kullanıyordum ama kolay kolay vazgeçmiyor ölmüyorlardı. Bende silah bulmak için dışarı çıktım, elimde bıçak vardı, saklamaya çalışıyordum kafamı kaldırıp mobeselere bakıyordum, o ara park gibi bir yerde yere oturmuş bir adam gördüm silahı vardı belinde polisti herhalde.

Boğazına ilk darbeyi vurdum bıçak kesmedi bir baktım kocaman bıçak, meyve bıçağı olmuştu. Bende zorladım defalarca bıçağı savurdum kafasını gövdesinden ayırdım ama keserken adam sure okuyordu onun durduğu yerde ben tamamlıyordum sureyi. ilk ihlas sonra nasr suresini okuduk. Adamın kafasını kestikten sonra nedense silahı almadım kafasını inceledim poşete koydum oradan uzaklaştım. bu kadarını hatırlıyorum.

Rüyada boğuşmak nasıl yorumlanır?

Rüyanız kendini savunmasız ve çaresiz hissettiğini vurgulamakta ve gerçek yaşamda zor değişiklikler ile karşı karşıya olduğunuzu simgelemektedir.

Rüyada boğuşmak veya rüyada boğuştuğunu görmek, gerçek hayatınızda karşınızdaki sorunlar ya da engeller karşısında kendini güçsüz, çaresiz hissettiğinizi ancak bu düşüncenin yanlış olduğunu, onları çözecek gücün sizde bulunduğunu sadece onun farkında olmadığınızı temsil eder.

Rüyada bir hayvanla boğuştuğunu görmek, rüyada gördüğünüz hayvanın karakteristik özelliğiyle birlikte açıklanır ve o konuda bir rahatsızlık duyduğunuzu temsil eder. Örneğin bir aslan ile boğuştuğunu görmek gerçek yaşamda güç, otorite konusunda sizi rahatsız eden bir durum olduğunu simgelerken bir köpek ile boğuşmak reel yaşamınızda dostluk ya da dostlarınız hakkında bir sıkıntıyı işaret eder.

Rüyada deniz dalgalarıyla boğuşmak, dalgalarla boğuştuğunu görmek aslında hayırlı bir anlam taşır ve karşınıza büyük fırsat çıkacağını ve sizin bu fırsatı iyi değerlendirip başarıya ulaşacağınızı işaret eder.

Rüyada şeytanla boğuşmak, reel yaşamınızda size zarar vermek ya da sizi yoldan çıkarmak isteyenler olduğunu, sizin bunun farkında olduğunuzu ancak yeteri kadar onlarla mücadele etmediğinizi gösterir.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir