Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Bohça Görmek

Rüyada bohça görmek neye işarettir?

Rüyada bohça görmekMerhaba. Rüyamda bir tane beyaz bohçam var. Bohçanın içinde incik boncuk bir sürü şeyler var. Sonra bakıyorum bohçanın içinde çeyrek altınından daha büyük 5, 6 tane altın daha var. Güya gizliden para biriktirip saklamışım. Sonra bakıyorum o altınların üzerinde Arapça Allah yazıyor. Rüyam bu kadar, yorumlamanızı rica ediyorum. Teşekkürler. Ayşe, 27, Kadın, Bekar, Çalışıyor, mutsuz, karışık.

Rüyada bohça görmek neye yorulur

Rüyada bohça görmek genellikle, yol, seyahat, ziyaret gibi olaylar konusunda mesajlar verir. Rüyada beyaz bohça ise bu anılan konularda hayırlı gelişmeleri işaret eder.

Rüyada Arapça Allah yazısı görmek, en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, maneviyat ve ilahiyat hakkındaki temiz duygularınızı ifade ederken aynı zamanda korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu gösterir. Allah ismi, Yüce yaradanın 99 güzel isminden birincisi olup tüm isimlerin vasfını ihtiva eden öz adıdır. Kendinden başka ilah bulunmayan tek Allah yazısı, yazının görüldüğü yere, zaman göre önemli anlam taşır ve mutlaka dikkatle analiz edilmeli ve bu kıymetli rüyanın mesajından faydalanılmalıdır. Çünkü bu rüya kolay kolay herkese kısmet olmaz. Bu rüyayı görenlerin huzur bulduğu, uyandıklarında kendilerini çok iyi hissettikleri bilinen bir gerçektir.

Rüyada bohça hazırlamak, bohça yapmak, bohça hazırladığını, bohça yaptığını görmek, uzun süredir gerçekleştirmeyi çok istediğiniz bir seyahate yakında çıkacağınızı simgeler. Rüyada yiyecek dolu bohça görmek, sıkıntıların sona ereceğini, feraha ereceğinizi simgeler. Rüyada elbise dolu bir bohça görmek, işinde terfi, yaşadığı mekandan daha iyiye taşınma anlamındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir