Rüyada Bok Görmek

Rüyada bok görmek neye işarettir?

Rüyada bok görmek genel olarak rüyayı gören insanın şu anda önemli bir sıkıntı yaşadığını ve büyük rahatlama arzusu çektiğini simgeler. Rüyada bok görülmesi evrensel bir rüya olup bütün toplumlarda çok sık görülür. Rüyada geçen diğer olaylar bu rahatlama isteği konusunda olumlu veya olumsuz gelişmelere göre tabir edilir. Rüyada bok görmek genellikle insanın günlük hayatında sıkıntılı, stresli olduğu dönemlerde çok fazla gerçekleşen genel bir rüyadır, tüm toplumlarda birbirine benzer şekilde yorumlanır. Rüyada görülenin kendi boku, başkasının dışkısı veya hayvan pisliği olmasına ve gerçekleşen olaylara göre tabirleri aşağıda detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Burada insan pisliği, dışkı, kaka, büyük abdest yapmak aynı kategoride yorumlanır.

Rüyada boka basmak nasıl tabir edilir?

Rüyada boka basmakRüyada boka bastığını görmek çok önemli bir rüyadır. Doğu kültürlerinde rüyada boka düşmek, bol paraya ve zenginliğe kavuşmayı simgelediği söylenirken batı kültürlerinde hayatınızdaki olumsuzlukları atın, gevşeyin, rahatlayın, negatif duygu ve düşünleri terk edip her şeye olumlu bakmayı öğrenin mesajı vermektedir. Rüyalarda kakaya basmak, dışkıya bastığını, pisliğe basmış olduğunu görmekte aynı manayı taşır. Rüyada boka basan birini görmek, birinin boka bastığını görürseniz bu etrafınızdaki kişilerin içinde bulundukları negatif duygu yoğunluğundan çıkmaya başladığını ve bu durumun sizi de olumlu etkileyeceğini, güzel gelişmelerin başlayacağına yorumlanır.

Rüyada boka ellemek neyi gösterir?

Rüyada boka dokunmakRüyada boka dokunmak veya dışkıya elini sürmek yaşamınızda istenmeyen ve iğrenç olduğuna inandığınız kirli ve olumsuz yönlerinizi temsil eder. Bu utanç verici olsa da sizin gerçeğiniz olup, sizin bu duygu veya düşünceleri kabul ve ifade etmeniz, kendinizle yüzleşmeniz gerektiğini gösterir. Hayatınızda olumsuzlukları bırakıp, yeni bir pencereden daha olumlu bakmayı öğrenmeniz gerektiğini simgeler. Rüyada bokla uğraşmak veya bok ile uğraştığını görmek ne yaptığınızla ilgili yorumlanır. Rüyanızda hayvan bokuyla uğraşmak, gübre hazırlamak bolluk, bereket, hasat, kazançta artışı işaret eder. İnsan bokuyla uğraşmak yaşamının olumsuz bir tarafıyla hesaplaştığını gösterir, rüyada kendi bokunu görmek veya onunla uğraşmak değersiz işlerle vakit harcadığını gösterir. Rüyada boka elleyen birini görmek rüyada gördüğünüz kişiyi tanıyıp tanımadığınız ile birlikte değerlendirilir. Tanıdığınız birinin boka ellediğini görürseniz bu o kişinin kimi yönlerini beğenmediğinizi hatta o yönünden tiksindiğini gösterir. Tanımadığınız birisinin boka dokunduğunu görürseniz bunun açıklaması ise, kişilerin hem iyi hem kötü yönleri olduğunu ve onları oldukları gibi kabul etmek gerektiğini öğrenmek gerektiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada bok ile oynamak neye delalet eder?

Rüyada kendi bokunu görmek ve bokuyla oynamak, rüyada bokunu karıştırmak, kendi boku ile oynadığını görmek rüyayı gören kişinin uyanık hayatında gereksiz ve yararsız işlerle uğraştığına işaret olup, bu boş işleri bir an önce terk edip, kendine yarar sağlayacak konularla uğraşmak gerektiğine delalet eder. Bokla oynayan birini görmek , çevrenizde işe yaramaz şeylerle vakit geçiren kişilerin varlığına yorulur.

Rüyada bok yemek anlamı ne demektir?

Rüyada bok yediğini görmek veya kendi bokunu yemek kendini beğenmiş, çevresinin düşüncelerine önem vermeyen bir tabiatınız olduğunu ve bu özelliğinizle geçmişte çok hatalar yaptığınızı ve bunları artık tekrarlamamak gerektiğini ifade eder. Rüyasında pislik yemek, kaka yemek, dışkı yemek aynı anlamı taşır. Rüyada bok yiyen birini görmek, çevrenizdeki garip huyları olan, çoğu zaman bu garip huyu yüzünden hem size hem başkalarına rahatsızlık veren kişilerden uzak durmak gerektiğini ifade eder.

Rüyada bok kokusu görmek neye çıkar?

Rüyada dışkı kokusu duymak kokunun kime ait olduğu veya kokunun kimden ya da nereden geldiği ile açıklanır. Rüyada üzerinde bok kokusu olduğunu, bok koktuğunu görmek bir durum ya da ilişkinizde kimi karakter ayarlamaları yapmanız gerektiğini gösterir. Başkasının sizi beğenmesi için önce sizin kendinizi beğenmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada bok kokan birini ya da birisinin bok koktuğunu görmek kokunun geldiği kişiyle olan bağlantıda bir sorun ya da sıkıntı olduğunu gösterir, sizin onu nasıl algıladığınız veya onun sizi nasıl algıladığı konusunda çözmeniz gereken bir durum veya iletişim hatası olduğunu işaret eder. Rüyada ortamda bok kokusu duymak  sosyal bağlantı veya ilişkilerde kimi istenmeyen durumları, hoş olmayan gelişmeleri ifade eder. Bu durum veya gelişmenin arzu edilemeyen şeylere sebep olmaması için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada büyük abdest görmek rüya tabiri nedir?

Büyük abdest yaptığını görmek hayatınızda istemediğiniz veya gereksiz yönleri ortadan kaldırmak anlamına gelir. Rüyada sıçmak yeni bir başlangıç anında eski alışkanlıklardan kurtulmak için çareler, yollar aradığınızı gösterir. Büyük abdest yapan birini ya da birisinin büyük abdestini yaptığını görmek gördüğünüz kişiyle olan yakınlığınızı göz önüne alarak ondan dolayı üzerinize gelen kimi yükler olup olmadığını gözden geçirmelisiniz şeklinde açıklanır. Eğer var ise onu simgeler, böyle bir durum yoksa üstünüze yeni gereksiz sorumluluklar almamak için uyanık olmanız gerektiğini temsil eder. Büyük abdest, insan dışkısının dışarı atılması eylemi. Rüyanda tuvalet yapmak, sıçmak, rüyada kaka görmek, kakasını yapmak, dışkı yapmak, sıçtığını görmek, kaka yaptığını görmek, dışkı yaptığını görmek büyük abdest bozmak anlamındadır.

Rüyada üzerine pislik bulaşması neyi gösterir?

Rüyada üstüne bok sıçraması, pisliğin bir yerine bulaştığını görmek açıklaması nedir diyorsanız bu reel yaşamda kirli, olumsuz, istenmeyen veya itici olduğunu düşündüğünüz yönleriniz olduğunu düşündüğünüzü gösterir. Bunlar utanç verici bile olsa kendine itiraf edip, onları kabul etmek ve kurtulmak için bir şeyler yapmak gerektiğini anlatır. Rüyada kakasını kaçırmak, pantolon ya da çamaşırına büyük abdestini yapmak ise reel hayatınızda sizi aşırı derecede zorlayan, yoran ya da huzurunuzu bozan bir durumun artık iyice rahatsız etmeye başladığını ve ne olursa olsun derhal bundan kurtulmak istediğinizi temsil eder.

Rüyada kabız olmak neyi işaret eder?

Rüyada kabız olduğunu görmek ne demek derseniz bunun anlamı gerçek yaşamınızda geçmişte sizi çok fazla olumsuz etkileyen kimi olayların etkisinden kurtulamadığını, onları içinizden, bu yükleri üzerinizden atamadığını simgeler. Gerçek hayatta kabızlık dışkının atılamaması olayıdır. Rüyada kabız birisini, kabız olmuş birini görmek, uyanık hayatınızda üstünüzdeki yüklerden, sorumluluklardan fazla şikayet etmeyi bırakıp, onları çözmek için daha fazla gayret göstermeniz, halinize şükretmeniz gerektiğini simgeler.

Rüyada ishal olmak neye delalettir?

Rüyada ishal olduğunu görmek hayatınızın bir kısmında kontrolün elinizden gittiğini işaret eder, çünkü ishal olmak dışkının kontrol edilememesi olayıdır. İshalden kurtulmak, ishalden kurtulduğunu görmek, bekleyen bir ihtiyacınız için çaba sarf etmeniz gerektiğini gösterebilir. İshal olmuş birini görmek, yeni sorunlarla uğraşmamak için yeterince analiz yapmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada kanalizasyon görmek ne demektir?

Rüyada kanalizasyon görülmesi, lağım borusu, bok çukuru görülmesi oldukça önemli bir rüya olup, günlük yaşamınızda hala eski, modası geçmiş, size zarar veren metotları bırakmakta, değişmekte isteksiz olduğunuzu simgeler. Rüyada kanalizasyon çukuruna düşmek, kanalizasyon borusuna, kanalizasyon hattına, kanalizasyona düştüğünü görmek, terk etmediğiniz eski alışkanlıklarınızın başınıza büyük dertler açacağını işaret eder.

Rüyada bok böceği görmek neye delalet eder?

Rüyada bok böceği görmeniz yaşam şeklinizi şartlara uyarlamak, yaşama kabiliyetini değişen koşullara uygun hale getirmek konusundaki yeteneklerinizi simgeler. Rüyada bok böceği öldürmek, bok böceği öldürdüğünü görmek sizin ölüm ve yaşlanma hakkındaki endişelerinizi ifade eder.

Rüyada çocuk boku, kaka görmek neye yorulur?

Rüyada kaka görmekRüyada çocuk boku görülmesi yani kaka görmek veya bir çocuğun kaka yaptığını görmek, hayat boyu sürecek bir sağlığa işarettir. Bebek veya çocuk kakası temizlemek ne manaya gelir denilirse bu kakasını temizlediğiniz çocuğun cinsiyetine göre çocuk özleminizi ya da o cinsiyetin karakteristiğini yansıtır. Yani kız çocuk kakası temizlemek, hayatınızda bir takım zorluklar bulunduğunu fakat sabrederek ve çabalarınızla bunları aşıp mutlu olacağınızı gösterirken, erkek çocuğunun kakasını temizlediğini görmek ise hayatta gerçek dostlarınızın olduğunu ve davranışlarınızın herkes tarafından takdir edildiğini, huzur ve mutluluğun yakın olduğunu temsil eder. Burana önemli faktör kaka yapanı görmek olup, ona göre yorum yapmaktır.

Rüyada hayvan boku görmek neye işarettir?

Rüyada hayvan boku görmekRüyada hayvan gübresi görmek, hayvan dışkısı görmek, eğer hatırlıyorsanız ait olduğu hayvanın karakteristik özelliği ile açıklanır. Bilmiyorsanız gerçek hayatınızda üstlendiğiniz sorumlulukları işaret eder, taşıyamayacağınız kadar yükün altına girdiğinizi ve bu yükün sizi bunalttığını gösterir. Belkide bu yük ve sorumluluklar sizin ruhsal, psikolojik ya da fiziksel özgürlüğünüzü kısıtlıyor, gezmek, eğlenmek gibi yapmak istediklerinize mani oluyor anlamı taşır. Hayvan pisliğinin büyüklüğü yükün ağırlığını simgeler. Rüyada bir hayvanın bok yediğini görmek hayatınızda omuzlarınızdaki yükün olumsuz etkilerini üzerinizden atmak için çareler aramalı yükü belkide başkaları ile paylaşmalısınız şeklinde yorumlanır. Hayvan pisliği yemek, hayvanın pisliğini yediğini görmek hasta ise hastalıktan kurtulmaya, borcu varsa borçtan kurtulmaya işarettir. At boku görmek, at pisliği nasıl yorumlanır derseniz bunun manası kısa bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder. Çok ilginçtir at pisliği görülmesi çıkılacak bu yolculuğun karlı veya bereketli geçeceğini göstermektedir. Kuş boku görmek, kuş pisliği bir haber alacağınıza delalet eder. Kuş pislemesi, Rüyada bir kuşun üzerine pislediğini görmek bir kısmetin habercisidir.

Rüyada bok temizlemek ne anlama gelir?

Rüyada bok temizlediğini görmek iş hayatı ya da sosyal yaşamda itibarının artacağını, saygınlığınızı artıracak şeyler yapacağınızı temsil eder. Rüyalarda pislik temizlemek, kaka temizlemek, dışkı temizlemek, kaka temizlediğini görmek, dışkı temizlediğini görmek bok temizlemek manası taşımaktadır. Rüyada bok toplamak, pislik toplamak ne göstermektedir, dışkı biriktirmek rüya yorumu nedir, haram yoldan elinize mal veya para geçeceğine işaret eder. Rüyada tuvalet görmek, erkek için itibar ve kazancın artmasına, kadın için uzun ve sağlıklı bir yaşama işaret eder.

Bok; dışkı, insan dışkısı veya hayvan dışkısı, kaka anlamındadır. Bazı büyük yorumculara göre rüyada bok görmek çok iyi bir rüyadır, bolluk, rahatlama, sağlıklı olma demektir. Diğer grup yorumculara göre rüyalarda bok görmek hastalık, insanlardan çıkar sağlamak, haram mal olarak yorumlanmaktadır. Rüyada bok görmek İslami yorumu ise eldeki kaynaklardan toplanan bilgiye göre rüyayı görenin eline haram yoldan para geçeceğine işaret eder demektedir.

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı paylaşın
Twitter Facebook Google+

43 Yorum yapılmış

 1. ali dedi ki:

  Rüyada lavaboda bok görmek
  Merhaba, şey ben rüyamda bok gördüm, lavaboda çok büyük bir dışkı vardı temizliyordum, bu ne anlama geliyor?

  • İlknur dedi ki:

   Rüyada bokla uğraşmak
   Valla ruyamı anlatmaya hiç gerek yok, çünkü Ali aynısını görmüş, Aliye cevap verip, rüyada lavaboda bok görmek ne demek cevap verirseniz sevinirim

   • Berkay dedi ki:

    bende tam bilmiyorum ama büyüklerden duyduğuma göre gördüğün dışkı para olacaktır, yani ileride zengin olacaksın inşallah

    • admin dedi ki:

     Arkadaşlar merhaba, öncelikle katılımınız için hepinize teşekkür ediyorum. Keşke herkes sizin gibi katılımcı olsa. Rüyada Lavabo görmek, duygularınızı temsil eder ve duyguların kontrolünü nasıl yapacağınızı bilmeniz gerektiğini anlatır. Lavaboda gördüğünü dışkı ise, rahata kavuşmak, sıkıntılardan kurtulmak için gerçek hayatta duygularınız ile mantığınız arasında bir denge kurmak ve her zaman bunu muhafaza etmek gerektiğine yorumlanır.

     • Utku dedi ki:

      Rüyamda bir evin balkonunda önce tuvalet dolarcasına işiyorum ve ardından balkonun kenarında bir yere çok ishal kıvamında olmasa da büyük abdestimi yapıyorum sonrada onu bir poşet gibi bir şeyle almaya çalışıyorum, sonrada uyanıyorum.

 2. sezai çelebi dedi ki:

  Rüyada bok görmek islami tabiri
  Merhaba, ben bir gece rüyamda elimde ufak bir yoğurt kabı içinde insan dışkısı gördüm ama hep insan pisliğine bulaşmış. İşin garip tarafı o kapla bir caminin içindeyim. O kabı önce üzerime bulaştırıyorum sonra elimden düşürüp caminin halısını pisletiyorum. Kaçsam diyorum insanlar burada namaz kılar, olmaz diyorum. Kaçmasam rezil olacağım, etrafta bir kaç kişi namaz kılıyor. O pisliğin kokusunu dahi hissettim, öyle hissettim ki uyanınca altıma mı yaptım diye kendimi yokladım. Uyandığımda sabah ezanı okunuyordu. Ben namaz kılan biriyim bu rüya acaba namazımda sıkıntı mı var diye düşündürdü beni, neye tabir edilir? dini açıdan bir yorumlarsanız sevinirim.

  • admin dedi ki:

   Sezai merhaba, Dini konularda uzman olmadığımız, o konularda eğitim veya tecrübemiz olmadığı için detaylı dini yorum yapamayacağım. Ancak genel anlamda rüyada bok görmek İslami yorumu rüyayı görenin eline haram yoldan para geçeceğine işaret eder şeklinde tabir edilmektedir.

 3. esra dedi ki:

  Rüyada kızının her yerinin boklu olduğunu görmek
  Rüyamda 18 yaşındaki kızımın bütün vücudu elleri de dahil bokluydu, “ellerini yıka, yemek yiyelim” dememe rağmen üşendiğini söyleyip yıkamadı, kızım uzakta okuyor, çok korktum rüyadan sonra.

  • Admin dedi ki:

   Esra merhaba,
   Bir anne olarak endişelenmekte haklısınız ve o kadar iyi bir annesiniz ki kızınızla aranızda çok güçlü bir bağ var. Evet gördüğünüz rüya kızınızın bir stres yaşadığını ancak bu stresin yaşaması gereken bir şey olduğunu, çünkü bunun bilincinde olduğunu anlatıyor. Bu büyük ihtimalle eğitimi, gelecek hakkında endişeleri hakkında olabilir.
   Siz annesi olarak her zaman onun yanında olduğunuzu ona hatırlatın, inanın bu ona yetecek ve kızınız hayırlısıyla tüm engelleri aşacak.

 4. ayse dedi ki:

  Tuvalet deliğinde dışkı görmek
  Merhaba ben ruyamda tuvaletin deliginde cok miktarda diski gordum ben de tuvaletimi yapmak istiyorum ama tuvaletin icindekiler yukseliyor.

  • Rüya yorumcu dedi ki:

   Ayşe merhaba,
   Gördüğünüz rüya elinizdeki başlamış olduğunuz işi yarım bırakmayıp, başarıyla tamamladığınızda bolluk ve rahatlığın sizi beklediğini temsil etmektedir.

 5. Kamuanje dedi ki:

  Rüyada büyük çişini yapmak
  Rüyada fark etmeden oturduğum yerde kendi büyük çişimi yapıyorum sonra o pisligi elimle bir cantaya koyup sirtima alip dolmusa biniyorim ama hic kokmuyor, arkadaslarim var bu dolmusta, bir kalabaliga giriyorum elim kirlenmiyor posetin rengi sefaf arkadaslarim pislik tasidigimi goruyor.

  • Rüya yorumcu dedi ki:

   Rüyanız kendiliğinden oluşacak bir olay,bir gelişme sonucu rahatlayacağınızı temsil edebilir.

 6. Mualla dedi ki:

  Ruyamda kaka yemek kaka yedirmek gormustum Anlami sevgiliniz sizi (kendini) aldatti olurcesine asik oldugum erkek o gece baskasiyla birlikteymis ‘ Boyle gorenler icin uzgunum Ama bok gormek iyi degil

 7. AYŞENUR dedi ki:

  Rüyamda gece tuvalete kalktım ve banyodaki klozete büyük abdestimi yapıp sifonu çektim tuvalet taştı ve her yer bok oldu şimdiden yorum yapacak kişiye teşekkürler.

 8. Hacer dedi ki:

  Rüyamda kakamı yapıyordum bir erkek bakmaya çalışıyordu ona kızdım, daha başka bir yere gitti yanımda kız kardeşlerim vardı, bir nar büyüklüğünde çıkardım etrafı kakalı idi “bu da ne kocaman, bu benden nasıl çıktı imkansız” dedim, elimize alıp kardeşlerimle bakıyorduk ki ikiye ayrıldı ki tertemiz bir nar olduğundan şüphem bile yok, acaba bu rüyanın anlamı nedir?

  • Admin dedi ki:

   Hacer merhaba, gördüğünüz rüya çok güçlü bir şekilde sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğini işaret etmektedir. Çünkü rüyadaki tüm unusrlar aynı yönde mesaj vermektedir. Kaka yapmak sayfada anlatılmaktadır, nar ise nar rüya yorumu sayfasında incelenebilir.

 9. elif dedi ki:

  rüyamda sevgilimi tuvalette kakasını yaparken görüyorum kakasını kendi temizlerken bütün vücuduna bulaşıyor bende onu bol köpüklü lifle temizleyip banyo yaptırmaya calısıyordum

 10. Niko dedi ki:

  Rüyamda çocuğum tuvalete kakasını yapıyordu, beni çağırıyor gittim ve çok büyük kakasini yaptı, zor çıkardı “bu nasıl olur” dedim, çok büyüktü, Korktum etkilendim bu ne anlama geliyor?

 11. Kübra dedi ki:

  Rüyamda Atın kakasını yaptığını ve içinden Bebek çıktığını gördüm bi fikriniz var mı?

 12. ezgi dedi ki:

  Rüyamda banyoda yerde insan boku vardı ve onu gördükten bende yaptım, sonra onu temizlemeye çalıştım elimi falan sürdüm, ilk kez böyle bir rüya görüyorum, hem iğrenç hemde tuhafıma gitti, internetten baktım biri iyiye yoruyor biride kötüye yoruyor, hangisine inanacağımı bilemedim.

 13. Emrah dedi ki:

  Merhaba iyi günler, rüyamda tuvaletteydim ama önümde bir çok insan beni izliyordu, utanıyordum ama genede onlara bir şey demiyordum tuvaletten kalkmıyordum da sadece dergi okuyordum çok garip geldi yorumlarsanız sevinirim.

  • Admin dedi ki:

   Emrah merhaba, gördüğünü rüya aslında gerçek hayatta istemediğin veya işine yaramayan bazı yönleri ortadan kaldırmak istediğini yahut üzerindeki bazı gereksiz yüklerden kurtulmak istediğini ancak çevrende gelişen bazı anlaşılmaz (ya da garip, saçma) olaylar nedeniyle bunlardan nasıl kurtulacağın konusunda bir karar veremediğini anlatmaktadır.

 14. Arzu dedi ki:

  Arkadaş kızının banyoda aşağı yukarı 10-20 santim suyun içinde büyük boru şeklinde büyük abdest yapıp onu ilaç veya büyü bozmak niyetine yediğini ve annesinede yemesi gerektiğini dediğini görmüş rüyasında.
  Kadıncağız kaç gündür etkisinden kurtulamadı, kızı farklı şehirde okuyor
  Yorumunuz için şimdiden tşkler

  • Admin dedi ki:

   Arzu selam, arkadaşının gördüğü rüya aslında o kişinin kızının bazı yönlerini kabul etmediğini, onu hatalı bulduğunu anlatmaktadır. Kısaca anne – çocuk çatışmasının yansıması da denilebilir. Bunu bilip rüyadan dolayı rahatsızlık çekmenin anlamı yoktur.

 15. damla dedi ki:

  Merhaba rüyamda büyük bir evde parti vardı ben de gitmiştim misafir olarak ve oraları temizliyordum. Her yer dışkı doluydu o kadar çok vardı ki. Sonra daha önce hiç görmediğim bir insan şaka niyetine alıp üstüme doğru attı.Ben de ona bağırıp çağırdım falan herkes bize bakıp gülüyordu. Ne demek olabilir? Teşekkürler.

  • Admin dedi ki:

   Rüyada parti görmek veya bir partiye, toplantıya, davete katıldığını görmek o partinin durumu ile değerlendirilir. Siz partide temizlik yaptığınızı ve her tarafın dışkı dolu olduğunu görüyorsunuz ki bu durum şu an içinde olduğunuz negatif duygu yoğunluğundan kurtulup feraha ereceğine işarettir.

 16. Şaban dedi ki:

  Rüyamda evimin balkonunda lağım borusu acayip şiddetli patlıyor ve her yere dışkı sıçrıyor ve siyah-beyaz renkli sevimli bir köpek görüyorum teşekkürler.

 17. blabla dedi ki:

  Merhaba, rüyamda tuvalete büyük abdestimi yaptigimi gördüm. arkami temizleyip üstümü giyecektim, birde baktim elim ve üstüm pislendi. Banyoya girip yikamak istedim ama bu sefer bütün arka tarafa bulasti, yani sactan bacaklara kadar ama ön tarafta bir sey görünmüyor. ben yikiyorum ama bir türlü gitmiyor. bunun anlami nedir?

  • Admin dedi ki:

   Gördüğün rüya şu anda bazı sıkıntıların olduğunu ve rahatlamak için öncelikle istenmeyen veya itici olduğunu düşündüğün bazı yönlerini değiştirmen gerektiğini anlatmaktadır.

 18. Zeynep dedi ki:

  Ben 14 yasındayım ve benden 6 yaş büyük abim var. Rüyamda abimle ben büyük tuvaletimizi yapıp çamaşır sepetinin içine koyuyorduk ,ben o yaptıgımız kakaları elimle alıp kendi evimizdeki lavaboda yıkıyordum, yıkadıklarımı tuvaletin içine atıyordum, abimde kapıdan gülümseyerek beni izliyordu, en son sifonu çektiğimde su taşıyordu ve bende çok az bir miktarda kusuyordum, uyandığımda midem bulanıyordu, bunun anlamı ne olabilir? cevap verirseniz sevinirim.

 19. Nuray dedi ki:

  lütfen yorumlayın, rüyamda mutfaktayım, bir tabağın içinde küçük küçük dışkılar var, eşim geliyor yanıma, ona bu dışkıları pişireceğimi söylüyorum ama pişirmeden uyanıyorum.Şu anda hamileyim, bu rüya ne anlama geliyor?

 20. ESMA dedi ki:

  Merhaba, rüyamda eşim bana “evde çöp var mı” diye soruyor ve ben ona “yok” diyorum, gidiyor. Sonra bir bakıyorum 3 poşet çöp var ve çöp poşetinin içinin bok ile dolu olduğunu gördüm. Bu poşetten bir karton gibi bir şeyle alıp klozete attım, sonra da etraf temiz mi? kirlenmiş mi? diye etrafa baktım. Bunun anlamı nedir acaba?

 21. nermin dedi ki:

  Rüyamda kere ama bayagı büyük kenefe tam düşerken bir yere tutunuyorum, zor zahmet kimse görmeden çıkıyorum, aynı rüyayı ara ara görüyorum, manası nedir acaba? yorumlarsanız sevinirim.

 22. seher dedi ki:

  Rüyada mutfakta klozet varmış, oturmuşum büyük tuvaletimi yapıyorum, eşim çocuğum da yanımda, hatta eşim de tuvalete girecek ama beni bekliyor, o başka tuvalete gitti ben bitti diye kalkarken klozetin içi dışkı dolup taşıyor ve dışkı içinde solucan ve kıl kurdu dolu, neredeyse kurtlardan dışkı görünmüyor, kızımı çağırıyorum “bak kurtuldum” diyorum, “dikkat et bulaşmasın sana” diyorum, eşimden de taşan dışkıları saklamaya çalışıyorum o görmüyor ama.

 23. Yener dedi ki:

  Sealamın Aleyküm. Rüyamda bir göl kenarındayım veya deniz, bayağı kalabalık arasındayım ve bir anda herkes “kuşlara bakın” demeye başlıyor ve o anda yukarıdan kuşlar pislemeye başlıyor, hızlanıyor ve pislikler büyüyor, gözümle bile görüyorum, böyle kusasım geliyor her tarafım pisleniyor, kimse kacamıyor, bir şeylerin altına geciyorum bu sefer capraz capraz sıçıyorlar, ben bir cevap bulamadım. Teşekkürler.

 24. Nilgün dedi ki:

  Merhaba, benim 16 yaşında bir oğlum var, oğlum biz ailecek otururken herkesin içinde kilimin üstüne kaka yapmaya başlıyor ama o kadar çok kaka yapıyor ki kilimin üstüne kaka doluyor. Sonra biz o kilimi temizliyoruz. Yalnız oğlum kaka yaparken şu anki yaşında değil çocukluk yaşındaydı.

 25. Özlem dedi ki:

  Merhaba, benim rüyamda 4 yasindaki kizim wc de o kadar büyük bir diski yapiyor ki bildiginiz kütük kadar, cok şaşırıyorum bunu nasil cikardi diye, bu ne anlama geliyor acaba?

 26. Zehra dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda küçük oğlum odasının bazı yerlerine, kapı eşiğine, duvar kenarına, kapı pervazına kaka yapmış ve oralara sürmüş. Ben görünce şaşırıyorum ve kızıyorum. Sonra temizledim oraları, yalnız ya aynı rüyayı iki kere gördüm aynı zamanda yada rüyamın içinde aynı rüyayı gördüm.
  Lütfen bana açıklayabilir misiniz rüyamı. Teşekkür ediyorum size!

 27. murat dedi ki:

  Merhaba, annem rüyasında babamın altını pislediğini görmüş. Bu ne anlama gelir teşekkürler.

 28. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba. Ben rüyamda hiç tanımadığım birinin odasına gidip aceleyle ishal olarak kakamı yapıyorum, birden fark ediyorum ki odada bir kadın ve bir erkek var, erkek beni fark edip uyanıyor ve ben çok utanıyorum. Biliyorum bu çok iğrenç ama lütfen yorumunuzu bekliyorum teşekkürler.

 29. mehmet dedi ki:

  Rüyamda akrabalarımız falan geliyordu benim babaannem biraz rahatsız, onu tuvalete götürüyorum ama tuvaletin tam üstünde 10 tane falan plastik sandalye var, onları oradan çekiyorum babaannem tuvalete giriyor. Sonra dışarı çıkıyoruz evin binanın hemen karşısına açık alana insanlar dışkılarını bırakmışlar, baya da çok var, birden bir rüzgar fırtına çıkıyor, dışkılar havada uçuşmaya üstümüze gelmeye başlıyor, kaçıyoruz bir kaç tane benim üstüme düşüyor ama genede. Ben mantıklı bir yorum bulamadım o yüzden yazıyorum buraya, bu güne kadarda mantıksız ve anlamsız hiç rüya görmedim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*