Rüyada bok görmek

Rüyada bok görmek neye işarettir?

Rüyada bok görülmesi evrensel bir rüya olup, bütün toplumlarda çok sık görülen rüyalar arasındadır ve rüyayı gören insandaki büyük rahatlama arzusunu simgeler, onun devamı bu rahatlık konusunda olumlu veya olumsuz gelişmelere göre tabir edilir. Rüyada bok görmek genellikle insanın günlük hayatında sıkıntılı, stresli olduğu dönemlerde çok fazla gerçekleşen genel bir rüyadır, tüm toplumlarda birbirine benzer şekilde yorumlanır. Rüyada görülenin kendi boku, başkasının dışkısı veya hayvan pisliği olmasına ve gerçekleşen olaylara göre tabirleri aşağıda detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Burada insan pisliği, dışkı, kaka, büyük abdest yapmak aynı kategoride yorumlanır.

Rüyada boka basmak nasıl tabir edilir?

Rüyada boka basmakRüyada boka bastığını görmek çok önemli bir rüyadır. Doğu kültürlerinde rüyada boka düşmek, bol paraya ve zenginliğe kavuşmayı simgelediği söylenirken batı kültürlerinde hayatınızdaki olumsuzlukları atın, gevşeyin, rahatlayın, negatif duygu ve düşünleri terk edip her şeye olumlu bakmayı öğrenin mesajı vermektedir. Rüyalarda kakaya basmak, dışkıya bastığını, pisliğe basmış olduğunu görmekte aynı manayı taşır. Rüyada boka basan birini görmek, birinin boka bastığını görürseniz bu etrafınızdaki kişilerin içinde bulundukları negatif duygu yoğunluğundan çıkmaya başladığını ve bu durumun sizi de olumlu etkileyeceğini, güzel gelişmelerin başlayacağına yorumlanır.

Rüyada boka ellemek neyi gösterir?

Rüyada boka dokunmakRüyada boka dokunmak, dışkıya elini sürmek yaşamınızda istenmeyen ve iğrenç olduğuna inandığınız kirli ve olumsuz yönlerinizi temsil eder. Bu utanç verici olsa da sizin gerçeğiniz olup, sizin bu duygu veya düşünceleri kabul ve ifade etmeniz, kendinizle yüzleşmeniz gerektiğini gösterir. Hayatınızda olumsuzlukları bırakıp, yeni bir pencereden daha olumlu bakmayı öğrenmeniz gerektiğini simgeler. Rüyada bokla uğraşmak veya bok ile uğraştığını görmek ne yaptığınızla ilgili yorumlanır. Rüyanızda hayvan bokuyla uğraşmak, gübre hazırlamak bolluk, bereket, hasat, kazançta artışı işaret eder. İnsan bokuyla uğraşmak yaşamının olumsuz bir tarafıyla hesaplaştığını gösterir, rüyada kendi bokunu görmek ve uğraşmak değersiz işlerle vakit harcadığını gösterir. Rüyada boka elleyen birini görmek rüyada gördüğünüz kişiyi tanıyıp tanımadığınız ile birlikte değerlendirilir. Tanıdığınız birinin boka ellediğini görürseniz bu o kişinin kimi yönlerini beğenmediğinizi hatta o yönünden tiksindiğini gösterir. Tanımadığınız birisinin boka dokunduğunu görürseniz bunun açıklaması ise, kişilerin hem iyi hem kötü yönleri olduğunu ve onları oldukları gibi kabul etmek gerektiğini öğrenmek gerektiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada bok ile oynamak neye delalet eder?

Rüyada kendi bokunu görmek ve bokuyla oynamak, rüyada bokunu karıştırmak, kendi boku ile oynadığını görmek rüyayı gören kişinin uyanık hayatında gereksiz ve yararsız işlerle uğraştığına işaret olup, bu boş işleri bir an önce terk edip, kendine yarar sağlayacak konularla uğraşmak gerektiğine delalet eder. Bokla oynayan birini görmek , çevrenizde işe yaramaz şeylerle vakit geçiren kişilerin varlığına yorulur.

Rüyada bok yemek anlamı ne demektir?

Rüyada bok yediğini görmek veya kendi bokunu yemek kendini beğenmiş, çevresinin düşüncelerine önem vermeyen bir tabiatınız olduğunu ve bu özelliğinizle geçmişte çok hatalar yaptığınızı ve bunları artık tekrarlamamak gerektiğini ifade eder. Rüyasında pislik yemek, kaka yemek, dışkı yemek aynı anlamı taşır. Rüyada bok yiyen birini görmek, çevrenizdeki garip huyları olan, çoğu zaman bu garip huyu yüzünden hem size hem başkalarına rahatsızlık veren kişilerden uzak durmak gerektiğini ifade eder.

Rüyada bok kokusu görmek neye çıkar?

Rüyada dışkı kokusu duymak kokunun kime ait olduğu veya kokunun kimden ya da nereden geldiği ile açıklanır. Rüyada üzerinde bok kokusu olduğunu, bok koktuğunu görmek bir durum ya da ilişkinizde kimi karakter ayarlamaları yapmanız gerektiğini gösterir. Başkasının sizi beğenmesi için önce sizin kendinizi beğenmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada bok kokan birini ya da birisinin bok koktuğunu görmek kokunun geldiği kişiyle olan bağlantıda bir sorun ya da sıkıntı olduğunu gösterir, sizin onu nasıl algıladığınız veya onun sizi nasıl algıladığı konusunda çözmeniz gereken bir durum veya iletişim hatası olduğunu işaret eder. Rüyada ortamda bok kokusu duymak  sosyal bağlantı veya ilişkilerde kimi istenmeyen durumları, hoş olmayan gelişmeleri ifade eder. Bu durum veya gelişmenin arzu edilemeyen şeylere sebep olmaması için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada büyük abdest yapmak rüya tabiri nedir?

Büyük abdest yaptığını görmek hayatınızda istemediğiniz veya gereksiz yönleri ortadan kaldırmak anlamına gelir. Yeni bir başlangıç anında eski alışkanlıklardan kurtulmak için çareler, yollar aradığınızı gösterir. Büyük abdest yapan birini ya da birisinin büyük abdestini yaptığını görmek gördüğünüz kişiyle olan yakınlığınızı göz önüne alarak ondan dolayı üzerinize gelen kimi yükler olup olmadığını gözden geçirmelisiniz şeklinde açıklanır. Eğer var ise onu simgeler, böyle bir durum yoksa üstünüze yeni gereksiz sorumluluklar almamak için uyanık olmanız gerektiğini temsil eder. Büyük abdest, insan dışkısının dışarı atılması eylemi. Rüyanda tuvalet yapmak, sıçmak, kaka yapmak, dışkı yapmak, sıçtığını görmek, kaka yaptığını görmek, dışkı yaptığını görmek büyük abdest bozmak anlamındadır.

Rüyada üzerine pislik bulaşması neyi gösterir?

Rüyada üstüne bok sıçraması, pisliğin bir yerine bulaştığını görmek açıklaması nedir diyorsanız bu reel yaşamda kirli, olumsuz, istenmeyen veya itici olduğunu düşündüğünüz yönleriniz olduğunu düşündüğünüzü gösterir. Bunlar utanç verici bile olsa kendine itiraf edip, onları kabul etmek ve kurtulmak için bir şeyler yapmak gerektiğini anlatır. Rüyada kakasını kaçırmak, pantolon ya da çamaşırına büyük abdestini yapmak ise reel hayatınızda sizi aşırı derecede zorlayan, yoran ya da huzurunuzu bozan bir durumun artık iyice rahatsız etmeye başladığını ve ne olursa olsun derhal bundan kurtulmak istediğinizi temsil eder.

Rüyada kabız olmak neyi işaret eder?

Rüyada kabız olduğunu görmek ne demek derseniz bunun anlamı gerçek yaşamınızda geçmişte sizi çok fazla olumsuz etkileyen kimi olayların etkisinden kurtulamadığını, onları içinizden, bu yükleri üzerinizden atamadığını simgeler. Gerçek hayatta kabızlık dışkının atılamaması olayıdır. Rüyada kabız birisini, kabız olmuş birini görmek, uyanık hayatınızda üstünüzdeki yüklerden, sorumluluklardan fazla şikayet etmeyi bırakıp, onları çözmek için daha fazla gayret göstermeniz, halinize şükretmeniz gerektiğini simgeler.

Rüyada ishal olmak neye delalettir?

Rüyada ishal olduğunu görmek hayatınızın bir kısmında kontrolün elinizden gittiğini işaret eder, çünkü ishal olmak dışkının kontrol edilememesi olayıdır. İshalden kurtulmak, ishalden kurtulduğunu görmek, bekleyen bir ihtiyacınız için çaba sarf etmeniz gerektiğini gösterebilir. İshal olmuş birini görmek, yeni sorunlarla uğraşmamak için yeterince analiz yapmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada kanalizasyon görmek ne demektir?

Rüyada kanalizasyon görülmesi, lağım borusu, bok çukuru görülmesi oldukça önemli bir rüya olup, günlük yaşamınızda hala eski, modası geçmiş, size zarar veren metotları bırakmakta, değişmekte isteksiz olduğunuzu simgeler. Rüyada kanalizasyon çukuruna düşmek, kanalizasyon borusuna, kanalizasyon hattına, kanalizasyona düştüğünü görmek, terk etmediğiniz eski alışkanlıklarınızın başınıza büyük dertler açacağını işaret eder.

Rüyada bok böceği görmek neye delalet eder?

Rüyada bok böceği görmeniz yaşam şeklinizi şartlara uyarlamak, yaşama kabiliyetini değişen koşullara uygun hale getirmek konusundaki yeteneklerinizi simgeler. Rüyada bok böceği öldürmek, bok böceği öldürdüğünü görmek sizin ölüm ve yaşlanma hakkındaki endişelerinizi ifade eder.

Rüyada çocuk boku, kaka görmek neye yorulur?

Rüyada kaka görmekRüyada çocuk boku görülmesi yani kaka görmek veya bir çocuğun kaka yaptığını görmek, hayat boyu sürecek bir sağlığa işarettir. Bebek veya çocuk kakası temizlemek ne manaya gelir denilirse bu kakasını temizlediğiniz çocuğun cinsiyetine göre çocuk özleminizi ya da o cinsiyetin karakteristiğini yansıtır. Yani kız çocuk kakası temizlemek, hayatınızda bir takım zorluklar bulunduğunu fakat sabrederek ve çabalarınızla bunları aşıp mutlu olacağınızı gösterirken, erkek çocuğunun kakasını temizlediğini görmek ise hayatta gerçek dostlarınızın olduğunu ve davranışlarınızın herkes tarafından takdir edildiğini, huzur ve mutluluğun yakın olduğunu temsil eder. Burana önemli faktör kaka yapanı görmek olup, ona göre yorum yapmaktır.

Rüyada hayvan boku görmek neye işarettir?

Rüyada hayvan boku görmekRüyada hayvan gübresi görmek, hayvan dışkısı görmek, eğer hatırlıyorsanız ait olduğu hayvanın karakteristik özelliği ile açıklanır. Bilmiyorsanız gerçek hayatınızda üstlendiğiniz sorumlulukları işaret eder, taşıyamayacağınız kadar yükün altına girdiğinizi ve bu yükün sizi bunalttığını gösterir. Belkide bu yük ve sorumluluklar sizin ruhsal, psikolojik ya da fiziksel özgürlüğünüzü kısıtlıyor, gezmek, eğlenmek gibi yapmak istediklerinize mani oluyor anlamı taşır. Hayvan pisliğinin büyüklüğü yükün ağırlığını simgeler. Rüyada bir hayvanın bok yediğini görmek hayatınızda omuzlarınızdaki yükün olumsuz etkilerini üzerinizden atmak için çareler aramalı yükü belkide başkaları ile paylaşmalısınız şeklinde yorumlanır. Hayvan pisliği yemek, hayvanın pisliğini yediğini görmek hasta ise hastalıktan kurtulmaya, borcu varsa borçtan kurtulmaya işarettir. At boku görmek, at pisliği nasıl yorumlanır derseniz bunun manası kısa bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder. Çok ilginçtir at pisliği görülmesi çıkılacak bu yolculuğun karlı veya bereketli geçeceğini göstermektedir. Kuş boku görmek, kuş pisliği bir haber alacağınıza delalet eder. Kuş pislemesi, Rüyada bir kuşun üzerine pislediğini görmek bir kısmetin habercisidir.

Rüyada bok temizlemek ne anlama gelir?

Rüyada bok temizlediğini görmek iş hayatı ya da sosyal yaşamda itibarının artacağını, saygınlığınızı artıracak şeyler yapacağınızı temsil eder. Rüyalarda pislik temizlemek, kaka temizlemek, dışkı temizlemek, kaka temizlediğini görmek, dışkı temizlediğini görmek bok temizlemek manası taşımaktadır. Rüyada bok toplamak, pislik toplamak ne göstermektedir, dışkı biriktirmek rüya yorumu nedir, haram yoldan elinize mal veya para geçeceğine işaret eder. Rüyada tuvalet görmek, erkek için itibar ve kazancın artmasına, kadın için uzun ve sağlıklı bir yaşama işaret eder.

Bok; dışkı, insan dışkısı veya hayvan dışkısı, kaka anlamındadır.

* Bazı büyük yorumculara göre rüyada bok görmek çok iyi bir rüyadır, bolluk, rahatlama, sağlıklı olma demektir.

* Diğer grup yorumculara göre rüyalarda bok görmek hastalık, insanlardan çıkar sağlamak, haram mal olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada bok görmek İslami yorumu ise eldeki kaynaklardan toplanan bilgiye göre rüyayı görenin eline haram yoldan para geçeceğine işaret eder demektedir.

Benzer yazılar!Sayfayı Paylaş / Beğen
TwitterFacebookGoogle+
Etiketler : Rüyada bok ile oynamak , Rüyada bok temizlemek , Rüyada boka ellemek , Rüyada hayvan boku görmek , Rüyada tuvalet yapmak ,
Rüyada bok görmek hakkında 17 yorum yapılmış
 1. ali diyor ki:

  Rüyada lavaboda bok görmek
  Merhaba, şey ben rüyamda bok gördüm, lavaboda çok büyük bir dışkı vardı temizliyordum, bu ne anlama geliyor?

  • İlknur diyor ki:

   Rüyada bokla uğraşmak
   Valla ruyamı anlatmaya hiç gerek yok, çünkü Ali aynısını görmüş, Aliye cevap verip, rüyada lavaboda bok görmek ne demek cevap verirseniz sevinirim

   • Berkay diyor ki:

    bende tam bilmiyorum ama büyüklerden duyduğuma göre gördüğün dışkı para olacaktır, yani ileride zengin olacaksın inşallah

    • admin diyor ki:

     Arkadaşlar merhaba,
     Öncelikle katılımınız için hepinize teşekkür ediyorum. Keşke herkes sizin gibi katılımcı olsa.
     Rüyada Lavabo görmek, duygularınızı temsil eder ve duyguların kontrolünü nasıl yapacağınızı bilmeniz gerektiğini anlatır.
     Lavaboda gördüğünü dışkı ise, rahata kavuşmak, sıkıntılardan kurtulmak için gerçek hayatta duygularınız ile mantığınız arasında bir denge kurmak ve her zaman bunu muhafaza etmek gerektiğine yorumlanır.

     • Utku diyor ki:

      Rüyamda bir evin balkonunda önce tuvalet dolarcasına işiyorum ve ardından balkonun kenarında bir yere çok ishal kıvamında olmasa da büyük abdestimi yapıyorum sonrada onu bir poşet gibi bir şeyle almaya çalışıyorum, sonrada uyanıyorum.

 2. sezai çelebi diyor ki:

  Rüyada bok görmek islami tabiri
  Merhaba, ben bir gece rüyamda elimde ufak bir yoğurt kabı içinde insan dışkısı gördüm ama hep insan pisliğine bulaşmış. İşin garip tarafı o kapla bir caminin içindeyim. O kabı önce üzerime bulaştırıyorum sonra elimden düşürüp caminin halısını pisletiyorum. Kaçsam diyorum insanlar burada namaz kılar, olmaz diyorum. Kaçmasam rezil olacağım, etrafta bir kaç kişi namaz kılıyor. O pisliğin kokusunu dahi hissettim, öyle hissettim ki uyanınca altıma mı yaptım diye kendimi yokladım. Uyandığımda sabah ezanı okunuyordu. Ben namaz kılan biriyim bu rüya acaba namazımda sıkıntı mı var diye düşündürdü beni, neye tabir edilir? dini açıdan bir yorumlarsanız sevinirim.

  • admin diyor ki:

   Sezai merhaba, Dini konularda uzman olmadığımız, eğitim veya tecrübemiz olmadığı için detaylı dini yorum yapamayacağım. Ancak genel anlamda rüyada bok görmek İslami yorumu rüyayı görenin eline haram yoldan para geçeceğine işaret eder şeklinde tabir edilmektedir.

 3. esra diyor ki:

  Rüyamda 18 yaşındaki kızımın bütün vücudu elleri de dahil bokluydu, “ellerini yıka, yemek yiyelim” dememe rağmen üşendiğini söyleyip yıkamadı, kızım uzakta okuyor, çok korktum rüyadan sonra.

  • Admin diyor ki:

   Esra merhaba,
   Bir anne olarak endişelenmekte haklısınız ve o kadar iyi bir annesiniz ki kızınızla aranızda çok güçlü bir bağ var. Evet gördüğünüz rüya kızınızın bir stres yaşadığını ancak bu stresin yaşaması gereken bir şey olduğunu, çünkü bunun bilincinde olduğunu anlatıyor. Bu büyük ihtimalle eğitimi, gelecek hakkında endişeleri hakkında olabilir.
   Siz annesi olarak her zaman onun yanında olduğunuzu ona hatırlatın, inanın bu ona yetecek ve kızınız hayırlısıyla tüm engelleri aşacak.

 4. zuhal boğaç diyor ki:

  Rüyamda boğazıma kadar gelmiş boklu suyun içindeydim.başka insanlarda bu boklu suyun içindeydi.ama benim boğazıma girmiş ve iğrenerek boğazımı temizlemeye çalişıyorum. Aynı zamanda da sadece benim boğazıma girmiş nasıl dikkat etmedim diye de düşünüyordum.

  • Rüya yorumcu diyor ki:

   Zuhal merhaba,
   Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında kendini çok kötü hissetmene sebep olan bir şeyler yaşadığını ya da tanık olduğunu simgelemektedir. Manevi bir arınma ile bu durumdan kurtulabileceğini anlatmaktadır.

 5. ayse diyor ki:

  Merhaba ben ruyamda tuvaletin deliginde cok miktarda diski gordum ben de tuvaletimi yapmak istiyorum ama tuvaletin icindekiler yukseliyo

  • Rüya yorumcu diyor ki:

   Ayşe merhaba,
   Gördüğünüz rüya elinizdeki başlamış olduğunuz işi yarım bırakmayıp, başarıyla tamamladığınızda bolluk ve rahatlığın sizi beklediğini temsil etmektedir.

 6. ssamil diyor ki:

  Merhaba, tam olarak hatırlayamıyorum ama bir arkadaşım dışkısını yapmak üzere yüz üstü hasta yatağına yatmış, üzerinde ameliyat kıyafeti ile yatıyordu, bu arkadaşın dışkısını yapmak üzere lavabo açıcı pompa ile pompa yapılması gerekiyordu, ancak pompa yapacak kişi yoktu, o esnasa ben ordan geçiyorum, arkadaş dışkısını yapmaya başlıyor, bende üzerime gelmemesi için pompayı arkadaşın arkasına tuttuğum esnada, dışkı yüzüme, elime geldiğini gördüm ve uyandım. Rüyamı yorumlaya bilirmisiniz.

 7. Kamuanje diyor ki:

  Rüyada fark etmeden oturduğum yerde kendi büyük çişimi yapıyorum sonra o pisligi elimle bir cantaya koyup sirtima alip dolmusa biniyorim ama hic kokmuyor, arkadaslarim var bu dolmusta, bir kalabaliga giriyorum elim kirlenmiyor posetin rengi sefaf arkadaslarim pislik tasidigimi goruyor.

  • Rüya yorumcu diyor ki:

   Rüyanız kendiliğinden oluşacak bir olay,bir gelişme sonucu rahatlayacağınızı temsil edebilir.

 8. Mualla diyor ki:

  Ruyamda kaka yemek kaka yedirmek gormustum Anlami sevgiliniz sizi (kendini) aldatti olurcesine asik oldugum erkek o gece baskasiyla birlikteymis ‘ Boyle gorenler icin uzgunum Ama bok gormek iyi degil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Son yorumlar