Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bok İle Oynamak

Rüyada bok ile oynamak neye işarettir?

Çok affedersiniz, bunları utanarak yazıyorum. Rüyamda o kadar çok büyük tuvaletimi yapıyordum ki, ama bildiğiniz gibi değil, o kadar çok bir şekilde yani. Sonrada bu bokla hamuru birleştirip börek yapacakmışım yoğurmaya başlıyordum. Rüyada bok ile oynadığını görmek ne demek lütfen açıklar mısınız admin?

Rüyada bokla oynamak nasıl yorumlanır?

Rüyada kendi bokuyla oynamak veya kişinin kendi boku ile oynadığını görmesi iğrenç gelse de önemli bir anlam taşımaktadır ve rüyayı gören kişinin uyanık hayatında gereksiz ve yararsız işlerle uğraştığına işaret olup, bu boş işleri bir an önce terk edip, kendine yarar sağlayacak konularla uğraşmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada bokla uğraşmak konusunda geniş açıklamaları rüyada bok görmek sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Bok İle Oynamak” için 3 yanıt

Rüyamda altıma buyuk abdestimi kaçırmışım, donuma yapısmıs azda olsa, kahverengi, elimi atıp cektim hemen, rahatsız oldum ama bir şey yapamadım nedir acaba, yasım 38 evliyim

Rüyada bokuna ellemek
Rüyamda bokumun içinden domates kabuğu ayıklıyordum. Hayırdır inşallah, bunun açıklaması nedir? ne anlam taşır?

Aslı merhaba, rüyada kendi bokunu görmek nedir derseniz bu yaşamda gereksiz yükler taşıdığınızı gösterir. Rüyada kendi bokuna dokunmak ise kendine yararı olmayan boş şeylerle uğraştığını gösterir. Rüyada kendi boku içinden domates kabuğu ayıklamak konusunda bir şey söyleyemeyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir