Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Boka Basmak

Rüyada boka basmak neye işaret eder?

Rüyamda tanımadığım birinin bir kamyon gibi aletten bir boru sayesinde su gibi fışkıran boka bastığını, her tarafının bokla bulaştığını görüyorum. Kendini zorlayarak deniz doğru koşarak pislikten kurtulmak istediğini anladım ve adam üzerindeki giysileri ve ayakkabısı ile deniz atladı kendini temizlemek için.

Bende bunları gülerek seyrediyorum, yanımda görümcem ve kaynanam da var, sonra ben aniden kusmaya başlıyorum, yer berbat oluyor ve kaynanam “bak gülme komşuna gelir başına diye boşuna dememişler” dedi. Bu arada 2 kişi kendini deniz atan adamın denizden çıkmasına yardım edip onu bir yere götürüyorlar. Lütfen söyler misiniz rüyada boka basmak, boka basan birini görmek, kusmak neyi gösterir, anlamı nedir. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada boka basmak nasıl yorumlanır?

Rüyada boka bastığını görmek
Rüyada boka bastığını görmek

Rüyada boka bastığını görmek çok önemli bir rüyadır. Doğu kültürlerinde bol paraya ve zenginliğe kavuşmayı simgelediği söylenirken batı kültürlerinde hayatınızdaki olumsuzlukları atın, gevşeyin, rahatlayın, negatif duygu ve düşünceleri terk edip her şeye olumlu bakmayı öğrenin mesajı vermektedir. Rüyada boka basan birini görmek benzer şekilde yorumlanır. Bu rüyayla alakalı olarak daha ayrıntılı açıklamayı rüyada bok görmek sayfasında okuyabilirsiniz.

“Rüyada Boka Basmak” için 4 yanıt

Benim rüyam biraz farklı çünkü dışkı temizlemekle uğraşırken her tarafıma bulaştırıyordum yani çırpındıkça batmak gibi, bu ne anlama gelir acaba?

Orhan merhaba,
Rüyanız hayatınızda bazı alışkanlıklarına veya bir şeye son vermek istediğini ancak bunu başaramadığını ve işlerin gittikçe kötüleştiğini simgelemektedir.

İyi akşamlar, ben rüyamda kendim bir su gider süzgecinin yanına oturup bokumu yapıyordum, bir bayan geldi bende kalktım haya yerimi görmesin diye üzerimi örtmek istedim ama bir şey yoktu, o ara sol ayağımla yapmış olduğum boka bastım, ayağım da mavi terlik vardı bide yanımda küçük bir çocuk vardı. Birde kadının adet kanını damla damla aktığını gördüm, şimdiden teşekkürler. 40, Erkek, Evli, Ahçı.

Ben ruyada gordumku ayakkabimin ici bokla dola temizliyorum temizliyorum gitmiyor Ve o ayakkabiyi giyemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir