Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Boklu Pasta Görmek

Rüyada Boklu Pasta Görmek Neye İşarettir?

Rüyamda akrabalarımız bize geliyordu, içlerinde sevmediğimiz akrabalar da vardı. Benim anneannem yürümekte zorluk yaşıyor, onu tuvalete götürüyorum, tuvalet aynasının tam önünde tabakta bir pasta duruyor ve pastanın üzeri çok affedersiniz bok ile kaplanmış. Boklu pastayı alıp dolaba koyuyorum anneannem tuvaletini yapıyor. Sonra tuvaletten dışarı çıkıyoruz.

Sonra annemin yanına koşup tuvalette gördüğüm pastayı soruyorum, annem “o pastayı ben bok ile kapladım, o boklu pastayı içeridekilere yedireceğim” dedi, “anne saçmalama, olur mu öyle şey” dedim. Annem “evin arka bahçesine bak, ne demek istediğini anlarsın” dedi. Hemen evin binanın arkasına gittim, açık alana insanlar dışkılarını bırakmışlar, baya da çok var. Birden bir rüzgar fırtına çıkıyor, dışkılar havada uçuşmaya üstümüze gelmeye başlıyor, kaçıyoruz bir kaç tane benim üstüme düşüyor. Ben mantıklı bir yorum bulamadım o yüzden yazıyorum buraya, bu güne kadarda mantıksız ve anlamsız hiç rüya görmedim. Neşe, 19, bekar, öğrenci.

Rüyada Boktan Pasta Görmek Yorumu

Neşe merhaba, rüyanı okurken çok güldüm. Bana göre bu akrabalardan bazılarının sevmediğinizi sen de biliyorsan bu bilinç altına yerleşmiş olabilir ve rüyanda bu kişileri bir cezalandırma senaryosu oluşmuş olabilir. Sanki rüyanın son kısmında olay teyit ediliyor yani o kişiler etrafı pisletiyor (size zarar veriyorlar) sizde (annen) onları cezalandırıyor. Bunun dışında bu rüyaya başka bir açıklama getiremiyorum. Dilersen bok görmek rüya tabiri sayfasını inceleyebilirsin.

Rüyanın diğer unsurları sevmediğin akrabayı görmek ve pasta görmek olup, boklu pasta için bir yorum getirilemez. Çünkü boklu pasta gerçek hayatta karşılaşılan bir şey değildir. Rüyada sevmediği bir akrabayı görmek rüyayı gören insanın meydana gelecek bir terslik nedeniyle işinden zarar görmesine veya kısa sürecek bir rahatsızlığa delalet eder, bu konuda akraba görmek rüya tabiri sayfasını inceleyebilirsiniz. Rüyada pasta görmek hayırlara ve iyi kısmete işarettir. Yaş pasta çok yakında rüya sahibinin karşısına çıkacak iyi bir fırsata işaret ederken bu fırsatın iyi değerlendirilmesi neticesinde büyük bir mutluluk yaşanacağına yorulur. Ancak boklu pasta olumsuz anlam taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir