Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Boks Görmek

Rüyada boks neye işaret eder?

Rüyada boks görmek İyi günler. Ben rüyamda sevdiğim kızla üniversitenin kafesinde oturuyordum. Sevdiğim kızın ellerinde bir çift takılı boks eldiveni vardı rengi kırmızıydı. Ellerini yumruk yapmış sinirli bir şekilde bana bakıyordu. Yorumlarınızı bekliyorum hocam, iyi günler.

Rüyada boks görmek neye yorumlanır?

Rüyada sevdiğiniz kızı görmek hakkında detaylı bilgiyi sevgiliyi görmek sayfasında inceleyebilirsiniz. Sevdiğiniz kızın elinde takılı kırmızı boks eldivenleri ise iç dünyasında çalkantılar yaşadığını, bir sebeple size kızgın olduğunu göstermektedir.

Rüyada boks görmek, boks karşılaşması, boks müsabakası, boks mücadelesi, Boks yapıldıgını görmek Çekişme, Rakip, Güç ve Kuvvet anlamlarını simgeler. Rüyada boks yapmak, boks yaptığını görmek, İş hayatındaki, Rakiplere Güçlü ve başarılı olmaya delalettir. Rüyana boks arenası, ring görmek, Kendi içinizde çekişme ve çalkantılar yaşadığınızı ifade eder.

“Rüyada Boks Görmek” için 3 yanıt

Yorumunuz için teşekkürler hocam. peki benden hoşlanıp hoşlanmadığı bu gördüğüm ve size anlattığım rüyadan anlayabilir miyiz. şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden

Süleyman merhaba,
Sadece size çok kızmış olduğu söylenebilir, kırmızı bunun simgesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir