Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Boksör Görmek

Rüyada boksör olduğunu görmek ne demek?

Rüyamda boksör olduğumu gördüm, güya profesyonel bok yapıyormuşum. Akşam vakti boks antrenmanını bitirip salondan çıkıyorum, arabama binip eve gideceğim. Kendi binek arabamın içine hatta yarısına kadar kor halinde odun kömürü koymuşlar ama hepsi kor olmuş, ben “arabamı yakacaksınız, arabanın için mangal olur mu” dediğimde “yanmaz” dediler.

Eğilip arabanın içine baktığımda gerçekten araba yanmıyordu, mangal dahi yoktu, kömürü intizamlı bir şekilde arabanın yarısını alacak şekilde dökmüşler ve yelleyerek kor haline getirmişler ama yangın yok. Bunun manası nedir? 55, Kadın, Evli, Çalışıyor, buruk sevinçli.

Rüyada boksör görmek tabiri

Rüyada boksör görmek Şaşılacak haber, deprem, travma anlamlarını simgeler. Rüyada boks yaptığını, boksör olduğunu görmek , Yaşamınızdaki sıkıntılı durumları ifade eder. Aynı zamanda sizi sarsacak bir habere delalettir.

Rüyanızda gördüğünüz odun kömürleri gerçek hayatınızda sahip olduğunuz içinizdeki yaşam enerjisi ve libido artışına işaret ederken diğer taraftan da bu durumun sizde gizli bir endişe yarattığını ve bu yükselen değerlerin sahip olduğunuz şeylerde bir kayba sebep olur mu? kaygısı içinde olduğunuzu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir