Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bokunu Görmek

Rüyada Kendi Bokunu Görmek Neye İşarettir?

Rüyamda bir ahırdayım, yakınımda eşimle 5 yaşındaki kızım var. Ben çok sıkışmışım ve çok affedersiniz ahırın bir köşesine kaka yapıyorum. Kakamı büyüklüğünü görünce çok şaşırıyorum “bu nasıl bok böyle” diyorum. Eşim ahırdaki hayvanlarla ilgilenirken ona adıyla sesleniyorum. Sonra kırmızı giyinmiş kapalı bir kadın karşıma dikilip “hayır buraya kakanı yapamazsın” diyor, çok korkuyorum.

Burada acayip bir duyguya kapılıyorum, bu gizemli kadın sanki benim oraya kakamı yapmamdan ziyade eşime adıyla seslenmeme kızmış, sanki benim ona seslenmemi kıskanmış gibiydi ve sonra gitti. Ben tekrar seslendim, sonra ahır birden karanlık oldu ve diğer taraftan açık ve yine kırmızı giyinmiş bir kadının bana doğru geldiğini gördüm, çok korkuyorum ve hemen Felak ve nas suresi okuyorum sürekli ve benden uzaklaşıyor, bana “sana güç yetmez” deyip üzerime hayvan pisliği fırlatıyor ve gidiyor. O sırada uyandım, kadınlar güzeldi ve sanki kocamla konuşmamı engellemek istediler. Lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

Rüyada Bokunu Görmenin Manası Nedir?

Fatoş merhaba, tüm dünyada, bütün toplumlarda bok görmek en yaygın rüyalar arasında başta gelenlerden biridir ve kişideki rahatlama ihtiyacını ifade eder, lütfen linkini verdiğim sayfayı dikkatle inceleyin. 

Rüyada bir ahırda olmak kişinin sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına rivayet edilir, lütfen rüyada ahır görmenin açıklaması sayfasını inceleyiniz. Rüyada kaka yapmak kişini şu anda bazı sıkıntıları olduğunu ancak meydana gelecek bazı olaylar sonucu sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada gördüğün kırmızı elbise giymiş kadınlar ise gerçek hayatında tutkularının esiri olmuş iki kadına karşı dikkatli olman gerektiğini, bu kadınların sana veya ailene zarar verme ihtimali olduğunu işaret edebilir. Lütfen elbise rüya tabiri sayfasını incele. Kadının senin üzerine hayvan pisliği atması ise bu kadınlardan kaynaklanacak bir sıkıntı yaşayacağına delalettir. Çünkü rüyada hayvan pisliği görmek kişinin gerçek hayatında üstlendiği sorumlulukları ifade eder ve insanın taşıyamayacağı kadar bir yükün altına gireceğine delalet eder.

“Rüyada Bokunu Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben evliyim 20 yaşndayım Rüyamda göğüs kafesimde bir delik olduğunu gördüm ama baya büyüktü ve içinde iki tane kurtcuk vardı birde kuş ve kuşun ağzında bitane daha kurtcuk ama büyüktüler ve aynı zamanda kurumuş taş gibi olmuşlardı… lütfen yorumlayın aradım ama bulamadım teşekkürler şimdiden…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir