Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada bolluk görmek

Rüyada bolluk görmek neye işaret eder?

Rüyamda babam bizi üzerinde meyveler olan binlerce ağacın bulunduğu yemyeşil bir yere götürüyor, orada bolluk ve zenginlik varmış. Babamın üzerinde asker kıyafeti var. Ben babama diyorum ki ‘baba çalıştığın yer ne güzelmiş’ babamda evet diyor. Sonra annemle babam sohbete dalıyorlar. Ablam ve ben etrafımıza şaşırmış bir halde bakıyoruz ve bir şelale görüyoruz. Ablama diyorum ki ‘abla şelaleye bak suyu pırıl pırıl akıyor” bir süre akan şelaleyi izliyoruz. Sonra ben babama ”baba şelaleden su içebilir miyiz herkes içiyor ” diyorum. Babam annemle sohbete daldığından bizi duymuyor. Sonra gökyüzünden yere iniş yapan bir uçak görüyor babam ve uçak indikten sonra babam bizi uçağa bindirmek için götürüyor. Uçağa biniyoruz ve uçakla çeşitli hareketler yapıyor. Sonra ben saatime bakıyorum. Baba saat çok geç olmuş hadi bizi götür diyorum ve rüyam burada sona eriyor.

Rüyada bolluk görmek yorumu

İrem merhaba, gördüğün rüya olağanüstü güzellikler içermektedir ve tüm unsurla birbiri ile uyumlu, hepside hayırlara işaret etmektedir.

Rüyada görülen ağaçlar genel olarak işinde ilerlemek, başarılı olmak manasını taşır, ağaç görmek sırtını sağlam yere yaslayacağınız anlamına gelmektedir. Büyük ağaç önünüzde size büyük mutluluklar verecek gelişmeleri temsil ederken üzerlerinin meyve ile dolu olması sevinç ve mutluluk gösterir. Rüyadaki ağaçlarla kaplı yeşillik ferahlık, rahatlık, huzuru simgeler. Yaşamın güzel yönde gelişip istediklerinize kavuşacağınızı temsil eder. Rüyada yeşil alan, yeşil yer, ağaçlık, çimenlik bölge görmek aynı zamanda hayırlara işaret müjdeli bir haberlere de işaret edebilir. Bu haberin gelirin artması, işinin açılması, yeni kazanç kapısı, beklemediği bir miras ya da bir yerden para gelmesi hakkında olabilir. Bu gelişmeler sonucu ailesinde bolluğa, berekete kavuşacağına işaret eder, bunun aile bağlarını daha da güçlendireceğini ifade eder.

Rüyada bolluk görmek rüya sahibi kişinin gösterdiği gayretlerin sonucunda bunun karşılığını başarı, mutluluk ve huzur olarak alacağını simgeler. Rüyada bolluk içinde olmak şanslı bir döneme girdiğinizi, zengin insanlarla tanışıp, onlarla işbirliği yapabileceğinizi ifade eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar çok günlerin yaklaştığını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir