Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Bölük Görmek

Rüyada bölük görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda 5 yıl önce kaybettiğimiz babamın askerde olduğunu gördüm. Annemle birlikte (annem yaşıyor) babamı askerde ziyarete gidiyoruz, askeriyenin kapısında bizi misafir ediyorlar ve babama haber veriyorlar. Bekliyoruz babam gelmiyor, kapıdaki asker yanımıza gelip babamı bulamadıklarını istersek kaldığı bölüğe gidip bakabileceğimizi söylüyor. Annemle gideli diyoruz ve görevli asker babamın bölüğünü tarif ediyor. Annemle askeri birliğin içine giriyoruz, yolda bir kaç asker bizi görünce şaşırıyor sanki bu kadınların burada ne işi var gibi.

Sonunda tarif etikleri babamın bölüğünün olduğu yere varıyoruz, babamı soruyoruz ama kimse babanın nerede olduğunu bilmiyor, üzgün bir şekilde geri dönüp gidecekken babamın koşarak bize le salladığını ve geldiğini gördüm ve bende ona koşarak babama sarıldım “seni çok özledim” diyerek ona asıldım, ağladım. Sanki gerçek gibiydi, bu neye işaret acaba?

Rüyada bölük görmek yorumu

Hatice selam, rüyanın en önemli unsuru rahmetli babanı canlı görmen olup bu konuda detaylı bilgi rahmetli babayı rüyada diri görmek sayfasında inceleyebilirsin. Bir diğer önemli husus ise ölmüş birinin asker olduğunu görmek olup bunun manası rüyayı gören kişinin yaşamındaki bütün zorlukları aşması için yeni bir düşünce tarzına geçmesi veya yeni mücadele yolları bulması gerektiğini, böyle yaptığında hangi şart altında olursa olsun başarıya ulaşacağına işaret eder.

Rüyada bölük, bölüm, hizip, kısım, klik, parça, takım gibi konular toplu davranış şekilleri hakkında mesajlar verir. Rüyada bir askeri bölük görmek huzur ve güven işaret eder, emniyet içinde yaşamaya, korkudan uzak durmaya işaret eder. Rüyada bir bölüğün üyesi olmak rüya sahibi kişi için işbirliği, dayanışma, güçbirliğinin önemine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir